Vánoce na Nově: tradiční pohádky a Ulice až do 26. prosince

Televize Nova představí během Vánoc vyváženou nabídku premiérových titulů i oblíbených tradičních pohádek. Na své si přijdou i fanoušci seriálu Ulice. Ten se bude vysílat v obvyklém čase až do 26. prosince 2014.

Libuše Šafránková ve filmu Příjde letos Ježíšek? Foto: archiv TV Nova

Libuše Šafránková v pohádce Příjde letos Ježíšek? Foto: archiv TV Nova

Premiéra romantického snímku Přijde letos Ježíšek?

Letos na Štědrý den přinese hlavní kanál televize Nova premiéru českého romantického snímku Přijde letos Ježíšek? v hlavních rolích s Libuší Šafránkovou a Josefem Abrhámem. Na své si přijdou i fanoušci seriálu Ulice, kteří budou moci sledovat aktuální díly každý všední den v obvyklém čase až do 26. prosince 2014.

Součástí vánočního programu bude například premiéra pohádky Happy Feet 2. Ze známé české klasiky Nova uvede titul Byl jednou jeden král, dva díly Z pekla štěstí a řadu dalších. Dospělí mohou poprvé v televizi zhlédnout film Kouzelná romance a komedii Šťastný Nový rok.

Na Silvestra se diváci mohou těšit na tradiční Silvestrovské Televizní noviny a druhé vydání hudebního pořadu Chartshow, který představí největší party hity Česka a Slovenska. Nový rok bude patřit pohádce Zdeňka Trošky Nejkrásnější hádanka.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,