Vánoce na TV Nova

Vánoční svátky na TV Nova přinesou nabídku oblíbených českých i zahraničních pohádek, filmů a animovaných příběhů. Štědrý den v hlavním vysílacím čase na obrazovce TV Nova bude patřit české pohádce Tři bratři v režii Jana Svěráka, v dalších svátečních dnech se diváci mohou těšit na pohádky Čertova nevěsta, O statečném kováři, Nejkrásnější hádanka a další…

tribratri2
Zdroj: TV Nova – pohádka Tři bratři

„Vánoční programové schéma na stanicích TV Nova, to jsou především oblíbené pohádky a rodinné komedie. Každý divák si může vybrat podle své nálady a užít si u obrazovky sváteční chvíle plné rodinné pohody,“ říká Alex Ruzek, ředitelka sekce programu skupiny TV Nova. Radost dětem i dospělým udělají například pohádky Řachanda, Princezna se zlatou hvězdou, Honza málem králem, O princezně Jasněnce a létajícím ševci, Nebojsa… Chybět nebudou ani filmové legendy – komedie S tebou mě baví svět a pohádka Mrazík. Z animovaných pohádek bude uveden v premiéře snímek Yeti: Ledové dobrodružství, dále populární Ledové království (včetně dvou speciálů Oslava v Ledovém království a Ledové království: Vánoce s Olafem), Hledá se Nemo, Hledá se Dory a Auta 3. Televizní noviny budou po celý sváteční čas jako obvykle přinášet aktuální zpravodajství, 26. 12. bude odvysíláno Vánoční poselství prezidenta republiky.

Na poslední den v roce, 31. prosince večer, TV Nova zařadí Silvestrovské Televizní noviny s humornými situacemi z domova i ze zahraničí a v premiéře speciál pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Po půlnoci odvysílá záznam letošního koncertu Marka Ztraceného v O2 areně, který je plný nečekaných hostů a překvapení, včetně unikátní vzpomínky na mistra Karla Gotta.

Vánoční svátky na TV Nova Pořad + start
24. 12. 2020 Tři bratři (20:15)
Pretty Woman (21:55)
25. 12. 2020 Harry Potter a Relikvie smrti (20:20)
26. 12. 2020 Čertova nevěsta (20:20)
Silvestr na TV Nova Pořad + start
31. 12. 2020 Silvestrovské Televizní noviny (19:30)
Tvoje tvář má známý hlas VII (20:40)

Na Voyo si mohou diváci vybrat z klasických filmů a pohádek, ale i z novinek posledních let. Vánoční atmosféru vykouzlí legendární snímky, jako jsou Pelíšky, Tři oříšky pro Popelku či Anděl Páně. Do srdcí našich diváků se již zapsaly i české vánoční filmy Přijde letos Ježíšek?, Přání k mání a Křídla Vánoc.

Také portál Nova Plus chystá exkluzivní obsah. Na Nova Plus najdou diváci nejen předvánoční rozhovory s představiteli oblíbených hrdinů, ale i spoustu zajímavostí ze zákulisí vánočních filmových hitů.  Kromě exkluzivního obsahu zde diváci najdou také nové díly úspěšných slovenských seriálů – Oteckovia či Horná Dolná. To vše na Nova Plus či na HbbTV po stisknutí červeného tlačítka.

 

 

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .