UPC má nového ředitele komunikace a mluvčího, je jim Martin Pavlíček

Na pozici ředitele korporátní komunikace společnosti UPC Česká republika nastoupil od poloviny dubna Martin Pavlíček, který bude mít na starosti oblasti interní a externí komunikace. Zároveň bude působit jako tiskový mluvčí společnosti.

Profilová fotografie Martina Pavlíčka na stránkách University of New York in Prague.

Profilová fotografie Martina Pavlíčka na stránkách University of New York in Prague.

Martin Pavlíček přichází do UPC z pozice ředitele firemní komunikace, kterou zastával poslední tři roky ve společnosti Unipetrol. Ve společnosti zodpovídal za celkovou komunikační strategii holdingu – nástroje interní komunikace, vztahy s novináři, společenskou odpovědnost a podporu oblastí marketingu a veřejných vztahů.

Vystudoval bakalářský obor Mass Media and Communication na State University of New York a poté magisterský obor Master in Professional Communication and Public Relations na La Salle University of Philadelphia. Před dvěma lety získal titul MBA v oboru marketing na University of New York in Prague. Na této škole v současné době rovněž vyučuje předmět Advanced PR.

Za největšího poskytovatele služeb kabelové televize a internetu v nedávné minulosti komunikoval bývalý novinář Juraj Gerbery, jež zde působil v pozici public policy manager. Dlouhá léta před ním byl mluvčím společnosti František Malina. Ten dnes reprezentuje značky CS Film, CS mini nebo Horror film.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: