TV Prima přináší Slunečné léto

Skupina Prima v návaznosti na oblíbenost seriálu Slunečná připravila kampaň Slunečné léto, se kterou se může veřejnost setkávat jak na televizních obrazovkách, tak i mimo ně. Od začátku léta mohou diváci vídat televizní spoty s tvářemi seriálu, nechybí ani nový letní slunečný hit od Romana Tomeše. Herci Slunečné se také během prázdnin vydávají ve speciálním Slunečném busu na roadshow po dětských táborech a kempech. Volné chvíle u vody či na prázdninách pak zpestří Slunečné hry či Slunečné křížovky.

Slunecny bus_1
Zdroj: Prima FTV

„Seriál Slunečná se stal doslova diváckým fenoménem, každý díl průměrně sledovalo 1 375 000 diváků (share 32,36 %) v CS 15+, přičemž každá epizoda zvítězila nad nezpravodajskými pořady konkurenčních televizí po 20. hodině. Tato rekordní čísla nás velice těší, a proto jsme se rozhodli, že pohodovou slunečnou atmosféru přeneseme i do letní kampaně, IDs a dalších komunikačních aktivit, včetně merchandisingu. Věříme, že toto pozitivní naladění kampaně se na diváky přenese i mimo televizní obrazovky a bude je doprovázet po celé léto,“ říká Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima.

Kampaň Slunečné léto je koncipována jednoduše, ústředním motivem je užívání si příjemného slunečného léta, s rodinou i přáteli, doma i na chatě, u vody i na výletech. Kromě televizních kanálů, webů a sociálních sítí skupiny Prima ji mohou lidé vidět i v tištěných médiích a slyšet ve vybraných rádiích. Motiv pohodového slunečného léta se propisuje i do IDs, které vůbec poprvé vznikaly mimo studia a v režii herců Slunečné. Diváci se tak například mohou autenticky podívat s Evou Burešovou k rybníku, s Pavlou Tomicovou na zahrádku či si s Romanem Tomešem zaskákat na trampolíně.

Letní pohodu podtrhuje i písnička Slunečné léto, jejíž autoři jsou Roman Tomeš a Jiří Vidasov. Když má něco být, tak to vznikne samo a rychle. Mám z písně radost a strašně moc se těším, až ji uslyší i diváci. Myslím, že se nám to jako týmu ze Slunečné moc povedlo a bude to mít hezký dopad na fanoušky,“ říká autor písně Roman Tomeš. Kromě něho zde vystupují i další herci seriálu Slunečná.

V neposlední řadě budou tváře tohoto oblíbeného pořadu celé léto na cestách se Slunečným busem. „Vůbec poprvé vyrážíme s našimi herci na roadshow po České republice. Během července a srpna navštívíme dětské tábory i kempy. Kromě samotných herců s sebou žlutý autobus přiveze i nabitý program – zahrnující tematické hry, soutěže o hodnotné ceny, občerstvení a řadu vystoupení. Účastníci budou moct zároveň na sociálních sítích sdílet své fotografie se Slunečným busem pod #Slunecneleto. Samozřejmě dbáme na to, aby vše bylo pořádáno v souladu s hygienickými opatřeními, týkajícími se covidu-19,“ doplňuje Martina Jelenová, Group Brand Manager skupiny Prima.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .