TV Nova upravuje pořady i reklamní bloky

Televize Nova reaguje na aktuální situaci související s pandemií koronaviru a zařazuje do svého vysílání nové pořady a aktivity. V pořadu Nova je s vámi zavedla novou rubriku, která se věnuje záslušným projektům a poskytuje tím tak vysílací prostor zdarma. 
e65c44dd-8637-46c6-8b7d-196f6c16206eZdroj: Televize Nova

Nový pořad Nova je s vámi zaměřený na aktuální situaci týkající se koronaviru zařazuje od středy 25. března pravidelnou rubriku, ve které se představí vždy nějaká chvályhodná aktivita. „Jsem absolutně nadšená z toho, kolik dobročinných projektů v posledních dnech v České republice vzniklo. Nadace Nova se domluvila s pořadem Nova je s vámi na pravidelné rubrice, ve které budeme představovat projekty, které pomáhají těm druhým,“ uvedla Kristína Kloubková, patronka Nadace Nova. Prvním projektem je Pomoc sousedům, který radí veřejnosti, jak bezpečně pomáhat seniorům a umožnit jim pokud možno vůbec nevycházet z domova. Spoty této iniciativy navíc TV Nova zdarma zařadila do svého vysílání.

„Věnujeme ve vysílacím čase prostor pomoci občanům a poskytování důležitých informací. Ve spolupráci s magistráty jsme připravili přehled linek pomoci v jednotlivých krajích a kontaktní informace pro nábor dobrovolníků. Nasadíme k tomu do vysílání odkazovací spot a související kontakty diváci najdou na TN.cz pod záložkou Důležité kontakty. Považujeme za samozřejmost, využít v tomto složitém čase sílu televize ke zlepšení informovanosti, a to bez nároku na honorář,” uvedla ředitelka korporátní komunikace Lucie Melecká.

Televize Nova se věnuje tématu pandemie i ve zpravodajských pořadech, na webu, ale i na sociálních sítích, kde dává například tipy na trávení volného času v karanténě. Spolupracuje i s herci a dalšími tvářemi TV Nova s cílem zvýšit informovanost o koronavirové krizi.

 

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .