Temný kraj znovu uspěl v souboji s formátem Tvoje tvář má známý hlas

Divácká základna detektivního seriálu televize Prima Temný kraj je poměrně stálá. I tuto neděli měl seriál celkově víc diváků než konkurenční show Tvoje tvář má známý hlas na Nově. Nova ale zaznamenala vyšší podíl na publiku v cílové skupině diváků 15-54 let.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Temný kraj může limitovat nižší počet zbývajících epizod

U druhého dílu třetí řady show Tvoje tvář má známý hlas udává Nova podíl 38,13% v cílové skupině 15-54 let. Díky této hodnotě měla Nova nejvyšší podíl na publiku v této cílovce. Seriál Temný kraj na Primě se stal vítězem nedělního večera co do počtu diváků, ale podíl na publiku v cílové skupině 15-54 let měl pod 30 procenty.

Seriál Primy Temný kraj drží vedoucí pozici v rámci nedělního prime time, už osm týdnů. Seriál má ale pouze 12 dílů, což může být výraznou nevýhodou z hlediska dlouhodobého udržení pozice. Lze totiž předpokládat, že po skončení tohoto seriálu se část diváků v neděli večer přesune právě na Novu, jelikož formát Tvoje tvář má známý hlas má pred sebou víc epizod.

Moderní televizní rodina - vedle klasické televize mohou jednotliví členové domácnosti sledovat vysilání i na notebooku nebo tabletu. Ilustrační foto Shutterstock.com

Moderní televizní rodina – vedle klasické televize mohou jednotliví členové domácnosti sledovat vysilání i na notebooku nebo tabletu. Ilustrační foto Shutterstock.com

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .