Temný kraj se rozloučil prvenstvím. Úspěch přinesla každá epizoda

Televize Prima má za sebou úspěšný projekt Temný kraj. I poslední osmý díl měl nejvíc diváků v rámci nedělního večera. Umělecká show Tvoje tvář má známý hlas je i nadále úspěšná v klíčové divácké skupině.

prima-temny-kraj-651

Kam se přesunou diváci Temného kraje?

Podle výsledků sledovanosti, které pravidelně publikuje web Mediaguru.cz, je zajímavé, že až čtyři pořady v hlavním vysílacím čase, se v neděli přiblížily – nebo překonaly – milionovou hranici diváků starších 15 let.

Nejlepší výkon už tradičně zaznamenal seriál Primy Temný kraj, v jeho případě šlo o poslední díl. Nejvyšší podíl na publiku v klíčové cílové skupině diváků 15-54 let zaznamenala Nova s formátem Tvoje tvář má známý hlas. Výborně dopadla i premiéra filmu Teorie tygra na ČT1.

Seriál Primy Temný kraj si prakticky od prvního dílu držel vedoucí pozici v rámci nedělního hlavního vysílacího času. Zásadním omezením je však fakt, že tento seriál má pouze 12 dílů. Lze totiž předpokládat, že příští neděli se část diváků tohoto seriálu se část diváků v neděli večer přesune právě na Novu.

Formát Tvoje tvář má známý hlas totž pro část diváků není nutné sledovat od prvního dílu. Své publikum si může najít i v pokročilejší fázi vysílání.

Muž přepíná programy na hlavní televizi v domácnosti. Žena sleduje své pořady na tabletu. Ilustrační foto Shutterstock.com

Muž přepíná programy na hlavní televizi v domácnosti. Žena sleduje své pořady na tabletu. Ilustrační foto Shutterstock.com

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .