Televize Prima rozšíří nabídku původních seriálů, natáčí Svatby v Benátkách

Ilustrační foto - FTV Prima

Ilustrační foto – FTV Prima

Televizní skupina Prima připravuje nový rodinný seriál Svatby v Benátkách, který bude konceptuálně podobný předchozím úspěšným produktům. Bude se tedy točit kolem partnerských vztahů. Hlavní hrdinkou má být Olga, majitelka svatebního salonu.

Olga je relativně úspěšná podnikatelka, které se nedaří v osobním životě. Organizuje svatby druhým, ale na svou vlastní zatím marně čeká. Má vztah se ženatým mužem, který jí stále slibuje, že se konečně rozvede. Děj se točí i kolem kamaráda ze salonu Romea nebo rodičů Aloise a Libuši.

Nikdy není dost pozitivních emocí a seriálů takto laděných. Svatby v Benátkách by divákům měly přinášet relaxaci, povzbuzení, radost a také humor, což není typické pro každý seriál. Věřím, že právě svou pozitivní energií Svatby v Benátkách diváky zaujmou,“ řekl k novému seriálovému projektu staronový generální ředitel FTV Prima Marek Singer.

V hlavní roli se představí Petra Hřebíčková – Olga, její matku hraje Hana Gregorová – Libuše, otce ztvární Ladislav Potměšil – Alois. V seriálu bude hrát i Alice Bendová, Filip Blažek nebo Ondřej Veselý.

Ilustrační foto - FTV Prima

Ilustrační foto – FTV Prima

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: