Televize MŇAM a Mňau rozšiřují dostupnost na běžnou anténu

Společnost S&P Broadcasting podnikatele Pala Milkovicse rozšiřuje spolupráci s regionálními multiplexy. Díky tomu se posiluje terestrické pokrytí kulinářské televize MŇAM a na běžnou anténu se vrací i zvířecí televize Mňau. Obě stanice se v terestrickém vysílání dostanou k 2.4 miliónů divákům.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Provozovatel televizí Mňam a Mňau se částečně vrací k neplacenému vysílání

Rodinný kanál Mňau TV, jež nabízí videa různé kvality se zvířecími mazlíčky, je zpět v terestrickém vysílání. Společně s gastronomickým kanálem Mňam TV je dostupný v Praze a okolí, na Plzeňsku, v Příbrami, Chomutově, Mostě a Teplicích.

V pondělí 21. srpna by se mělo terestrické vysílání obou stanic dostat i do Českých Budějovic. Pro naladění kanálu Mňam TV a/nebo Mňau TV v regionální síti Prahy a Plzně je potřeba provést znovu naladění set top boxu. V ostatních městech naskočí kanál automaticky.

Návrat obou stanic do terestrického vysílání je poměrně překvapivý, jelikož šéf provozní společnosti S&P Broadcasting původně obě televize z běžné antény stáhl s cílem soustředit se na rozvoj placených stanic. Mňam TV i Mňau TV se posléze dostaly do placených nabídek několika operátorů. Společnost následně oznámila i přípravu dalších placených stanic.

Nyní Pal Milkovics ve svém mediálním vyjádření přiznává, že odchod z DVB-T připravil obě televize o diváky a na základě jejich žádostí se Mňam i Mňau do volného terestrického vysílání vrací.

Snažíme se naslouchat žádostem našich diváků, kteří ztratily možnost sledovat kanály Mňam TV a Mňau TV po jejich odchodu z DVB-T. Díky naší intenzivní spolupráci s regionálními multiplexy si v letních měsících, v terestrickém vysílání, naladí kanály již 2.4 miliónů diváků. Naší dlouhodobou strategií je rozšíření distribuce našich kanálů na Slovensku,” uvedl ředitel společnosti S&P Broadcasting Pal Milkovics.

Grafické poutače televizí MŇAM a Mňau k návratu do DVB-T

Dostupnost televize Mňam v regionálních multiplexech. Zdroj: S&P Broadcasting

Dostupnost televize Mňam v regionálních multiplexech. Zdroj: S&P Broadcasting

Televize Mňau a její dostupnost v regionech. Grafika: S&P Broadcasting

Televize Mňau a její dostupnost v regionech. Grafika: S&P Broadcasting

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .