Televize KINOSVĚT poutá na celoplošné vysílání, zařadí hrané filmy

Dokumentární televize KINOSVĚT se připravuje na přechod k celoplošnému neplacenému vysílání. Přesně za měsíc bude pokrývat 85% diváků, nabídne řadu nových pořadů včetně filmů. Hlavním tématem každého večera se stanou tajemství a záhady.

kino-svet-651

Výroba vlastní série dokumentárních filmů

Ve spolupráci s předními českými dokumentaristy vyrábíme sérii vztahující se k záhadám a tajemstvím. Z této oblasti máme navíc k dispozici řadu dalších českých archivních a nových zahraničních snímků. Každý večer v pravidelnou dobu pak uvedeme celovečerní hraný, či dokumentární film z domácí, nebo zahraniční produkce,“ potvrzuje Leoš Pohl, jednatel Československé filmové společnosti, která televizi KINOSVĚT provozuje.

Tím však programové změny na KINOSVĚT TV nekončí. Televize nabídne i pravidelné programové bloky vztahující se k historii, vesmíru, cestování, vědě a technice, životnímu stylu, světovým událostem a v neposlední řadě i k vojenství a válkám, jak minulým, tak současným. Při jejich konkrétní skladbě čerpala nejen z domácí produkce, ale i z produkce významných zahraničních televizí a mezinárodních institucí.

Televize zařadí i dětské pořady v rámci bloku Minisvět

Pro dětské diváky je připraveno pravidelné pásmo Minisvět naplněné pohádkami a písničkami. Nezůstanou ošizeni ani diváci, kteří na televizi KINOSVĚT vyhledávali dobové dokumenty z československé a české minulosti, počínaje politikou a konče kulturou. Těm je určen pravidelný blok pořadů Retro.

KINOSVĚT TV bude vysílat celoplošně v regionální síti 7 společnosti Progress Digital. Zachovány zůstanou i dosavadní distribuční cesty. Pokud tedy přijímáte tuto televizi již dnes jiným způsobem, nemusíte nic měnit.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: