Televize JimJam nabízí český seriál, uveden bude v celosvětovém vysílání

lvicataPředškoláci v desítkách zemí můžou od května sledovat oceněný seriál Já a moje rodina z produkce české společnosti KM Plus Media. Příběhy mláďat z reálného prostředí se do vysílání dostane hned třikrát denně. V premiérovém seriálu příznivci přírody poznají, jak umí řvát lev, plavat delfín nebo třeba lovit tygr.

Od úterý 1. května je pro předškoláky připraven cenami ověnčený seriál Já a moje rodina z produkce společnosti KM Plus Media. Premiérově jej uvede placený program JimJam, jehož provozovatelem je společnost Chello Central Europe. Mezi diváky nebudou chybět ani tuzemské děti, příběhy však zhlédnout děti z desítek zemí celého světa. Jednotlivá vydání nasazuje JimJam denně v 9.00, 10.35 a 17.15.

V premiérovém seriálu příznivci přírody poznají, jak umí řvát lev, plavat delfín nebo třeba lovit tygr. Dětskýma očima můžete sledovat krásy života zvířat, úžasnou hravost jejich mláďat. Zajímavou, ale současně zábavnou formou se malí diváci JimJamu poučí o užitečných a životně důležitých schopnostech a dovednostech, které zvířata potřebují v každodenním životě,“ uvedl Jakub Švestka, PR Manager Chello Central Europe.

První epizoda zavedla diváky kanálu JimJam mezi žirafy. Dle synopse se dozvíme, kde žijí, co jí, jak se pohybujé a proč spí jenom dvě hodiny denně. V dalších dílech nás JimJam nechá nahlédnout do života delfínů, šimpanzů, ledních medvědů, lvů, zeber, žab, tygrů a jiných živočichů.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .