Telenor organizuje seminář o placené televizi v České republice

satelit-ilustrace-167Společnost Telenor Satellite Broadcasting organizuje další z dílů dopoledního semináře Prague Business Breakfast na téma rozvoje placené satelitní televize v České republice. Panelová diskuze se zaměří na boom satelitního příjmu v posledních pěti letech, kde tuto platformu využívá téměř 2,5 milionu domácností.

Průměrný český divák je přitom velice konzervativní a v době analogového televizního vysílání drtivá většina domácností upřednostňovala terestrický příjem. Satelitní platforma začala výrazně posilovat až v rámci procesu vypínání analogového vysílání a postupného přechodu na digitální příjem, kde diváci mohli upřednostnit mnoho jiných platforem, na které nebyli do té doby příliš zvyklí. Přechod na digitální vysílání se stal i hnacím motorem rozvoje placených satelitních platforem.

Minikonference proběhne ve čtvrtek 14. března v hotelu Prague Marriott, ulice V celnici 8. Mezi potvrzenými účastníky figuruje ředitel pořádající společnosti Telenor Satellite Broadcasting – TSB pro střední a východní Evropu Leiv Svenning, šéfové platforem freeSAT/UPC Direct a Skylink/CSLink Magnus Ternsjo a Jaromír Glisník. Diskutující doplní hlavní analytik serveru Broadband TV News pro východní Evropu Chris Dziadul.

telenor-prague-business-breakfast-2013

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: