Světová reality show Love Island na Voyo už na podzim

V úterý 13.4. odstartoval casting na novou reality show Love Island, která je ve světě velmi oblíbeným formátem. Jedna vila u moře na Kanárských ostrovech, pláž, moře, bazén a 20 mladých žen a mužů z ČR a Slovenska. 3 měsíce budou soutěži o výhru a lásku. 

Love Island Vila
Zdroj: TV Nova

Podstata show Love Island je jednoduchá: deset žen a deset mužů se zavře na tři měsíce společně do jednoho prostoru, který kromě samotné vily zahrnuje třeba i bazén, posilovnu nebo gril a relax zónu. Nebude jim vůbec nic chybět, aby si mohli naplno užít úplně všechno, co Love Island nabízí! Během soutěže spolu účastníci flirtují, tvoří páry, zase je rozbíjejí, sbližují se, formují spojenectví, pletichaří, a to vše s jasným cílem – dostat se do finálové dvojice. A co si vyberou pak? Zláká je vidina hromady peněz, nebo budou raději hlasovat pro lásku a společné štěstí?

Miliony mladých lidí po celém světě tuhle show zkrátka milují. Love Island už slavil úspěchy například ve Velké Británii, v USA, Austrálii, Německu, Nizozemí nebo Polsku, a nyní míří do České republiky a na Slovensko! TV Nova představuje tento formát jako první z dlouhé řady těch, které jsou produkovány primárně pro vysílání na Voyo. Diváci nepřijdou díky televizním kamerám a intenzivní komunikaci na sociálních sítích jak o společné aktivity „ostrovanů“, tak ani o jejich soukromé taktiky, nápady a plány. Strategie je totiž jasná – vydržet v páru až do konce a nenechat se vyřadit. Ale jak už to bývá, nikdo si nemůže být ničím jistý, třeba ani tím, jestli se během hry náhodou neobjeví noví „ostrované“, kteří zamíchají už rozdanými kartami, rozklíží osvědčené dvojice.

Love Island má i svou vlastní mobilní aplikaci, díky níž se diváci dostanou k celé řadě exkluzivních bonusů, navíc mohou ovlivnit to, co se ve vile na ostrově děje. Nenechte si ujít tento světový fenomén již tento podzim na Voyo.

 

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .