Superstar vrcholí, vstupuje do živých finálových kol

Hudební show SuperStar vrcholí. Diváky TV Nova a TV Markíza čekají v neděli 24. května a 31. května dva živé finálové přenosy, ve kterých budou vybraní zpěváci a zpěvačky z Česka a Slovenska bojovat o titul SuperStar 2020. O osudu soutěžících doposud rozhodovala porota, v živých kolech o vítězi rozhodnou pouze diváci!

Superstar finaliste
Zdroj: TV Nova – 10 finalistů SuperStar 2020

Za přísných hygienických a bezpečnostních opatření a bez přítomnosti diváků odvysílají televize Nova a Markíza v neděli 24. května a 31. května živě finálové přenosy hudební show SuperStar. „V prvním přenosu se za doprovodu živé kapely představí kompletní desítka finalistů a na základě diváckého hlasování pět soutěžících s nejnižším počtem hlasů show opustí. Ve druhém živém přenosu – Superfinále – vystoupí pětice postupujících, každý se dvěma písničkami. Divácké hlasování se následně pozastaví a SuperStar opustí další dva soutěžící s nejnižším počtem hlasů. Ze třech nejúspěšnějších se stanou Superfinalisti a divákům zazpívají ještě jednou. Jeden z nich se pak stane SuperStar 2020,“ vysvětluje pravidla kreativní producent a režisér show Pepe Majeský.

Tohle je desítka finalistů SuperStar 2020: Lucie Bikárová, Diana Koval’ová, Júlia Kramárová, Esther Lubadika, Dominika Lukešová, Barbora Piešová, Timotej Májsky, Giovanni Ricci, Martin Schreiner, Michal Šafrata.

Desítku finalistů vybrala porota v tomto složení: Leoš Mareš, Monika Bagárová, Pavol Habera, Patricie Pagáčová a Marián Čekovský.

Letošní ročník je ovlivněn aktuální situací způsobenou Covid-19 a produkce a realizace obou živých přenosů bude probíhat za přísných hygienických a bezpečnostních opatření a bez přítomnosti publika.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .