Startuje kvalifikace na fotbalové mistrovství Evropy 2020. Na ČT a SportTV

Už od čtvrtka si sportovní fanoušci v České republice a na Slovensku budou moci vychutnat přímé přenosy zápasů kvalifikace na ME ve fotbale 2020. Práva k většině přímých přenosů mají televize Sport1 a Sport2.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Přenosy českého týmu zůstávají na ČT

Přenosy však nebudou chybět ani ve vysílání České televize. Exkluzivní práva k zápasům České republiky a Slovenska mají i nadále veřejnoprávní televize v obou zemích. Placené televize Sport1 a Sport2 tak můžou z kvalifikačních zápasů ČR a SR vysílat pouze záznamy.

Další přenosy mimo týmů Česka a Slovenska budou právě k vidění v programu zmíněných dvou sportovních televizí. Stanice skupiny AMC Networks odvysílají 23 živých zápasů během šesti březnových hracích dní. Kromě toho odvysílají další klání ze záznamu. Mimo jiné i duely České republiky s Anglií a Brazílií (přátelské utkání) a Slovenska s Maďarskem a Walesem.

V březnu duel gigantů i repríza čtvrtfinále MS. Ronaldo zpět v kádru Portugalska

Tahákem březnových kvalifikačních duelů na stanicích Sport1 a Sport2 bude bez pochyb duel mezi Nizozemskem a Německem, který se odehraje v neděli 24. března v Aréně Johana Cruijffa v Amsterdamu.

Na rozdíl od Ligy národů v nominaci Portugalska na kvalifikaci nechybí Cristiano Ronaldo. Poslední mistry Evropy hned na úvod čeká ambiciózní Ukrajina, kterou vede legendární Andrej Ševčenko.

Španělé mají papírově jeden z nejsilnějších kádrů na světě, nyní však musí dokázat, že v kvalifikaci na rozdíl od Ligy národů nic nepodcení. Duel s Norskem bude přímým testem aktuální formy.

Itálie po desítkách let chyběla na světovém šampionátu. Roberto Mancini bude pod detailním drobnohledem médií nejen v Itálii.

Angličany čeká to nejtěžší hned z kraje kvalifikace. Po konfrontaci s českými reprezentanty jedou na hřiště Černé Hory. Ta sice nepatří mezi favority skupiny, ale doma dokáže při dobré konstelaci porazit v podstatě kohokoliv v Evropě. Anglie musí po loňském mistrovství světa v Rusku naplnit ambice a první dva zápasy budou možná nejdůležitější.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .