Stanice Novy minulý týden v prime time zaujaly 39 procent diváků v klíčové cílové skupině

Skupina Nova programem svých stanic v minulém týdnu v rámci hlavního vysílacího času zaujala 39,95 % diváků v klíčové cílové skupině 15-54 let. Jedná se o podíl na publiku, hodnota tedy zahrnuje pouze diváky, kteří měli v tu dobu zapnutý televizor.

Miroslav Etzler a Anna Fialová v pořadu Tvoje tvář má známy hlas. Foto: archiv TV Nova

Miroslav Etzler a Anna Fialová v pořadu Tvoje tvář má známy hlas. Foto: archiv TV Nova

Nejsledovanějším pořadem uplynulého týdne byla osmá epizoda zábavné show Tvoje tvář má známý hlas. Dosáhla podíl 44,55%. Tato epizoda se stala nejsledovanější ve 21:49, při vystoupení Miroslava Etzlera (Petr Hapka), kde podíl na sledovanosti v předmětné cílové skupině přesáhl 52 procent.

Ve 42. týdnu přilákaly nejvíce diváků k televizním obrazovkám tradičně Televizní noviny a seriály Ulice a Ordinace v růžové zahradě. Podíly na sledovanosti ve skupině 15-54 byly nasledovné: u Televizních novin 39,65%, Ulice dosáhla 38,53% a Ordinace oslovila 33,51 % diváků u televize. Kuchařská reality show MasterChef Česko přilákala 25,68 % diváků ve sledované cílové skupině.

Tyto hodnoty vycházejí z elektronického měření sledovanosti, které pro Asociaci televizních organizací realizuje agentura Nielsen Admosphere. Výsledky redakcím poskytla skupina Nova.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .