Sparta a Liberec v boji o Evropskou ligu na placené televizi

Fotbalová Sparta a Liberec jsou dva ze čtyř zástupců českého fotbalu v bojích o skupinovou fázi Evropské ligy. Vysílací práva na jejich zápasy ve čtvrtém předkole si zajistil placený kanál O2 Sport.

Foto: UPM8.cz

Foto: UPM8.cz

Vysílací práva platí pouze pro poslední předkolo

Ve čtvrtek 20. srpna od 19.00 odvysílá televizní stanice O2 Sport zápas Slovanu Liberec s chorvatským Hajdukem Split. Následující čtvrtek 27. srpna od 19.00 pak odvetný zápas pražské Sparty se švýcarským Thunem.

Jsme rádi, že nejlepší zápasy českých týmů můžeme divákům naší stanice zprostředkovat nejenom prostřednictvím Synot ligy, ale i v jednom z nejdůležitějších momentů jejich sezony, v boji o účast v základních skupinách Evropské ligy,“ říká Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 Sport.

V domácím zápase Liberce si divák může navolit kamery

Zápas Liberce na domácím hřišti odvysílá O2 Sport v multidimenzi, tedy stejný zápas poběží na několika subkanálech O2 Sport, kde si diváci budou moci zvolit mezi několika úhly kamer, ze kterých chtějí zápas sledovat.

Placený sportovní kanál O2 Sport lze sledovat přímo v síti O2 prostřednictvím služby O2 TV. Ti, kdo nejsou předplatitelé této služby mohou využít produkt O2 TV Air, jenž nevyžaduje pevnou přípojku od společnosti O2. Zákazník může výše uvedené kanály sledovat prostřednictvím mobilní aplikace nebo přímo na webových stránkách O2TV.cz. Cena 249 Kč zahrnuje měsíční licenci pro čtyři různá zařízení.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: