Sony Pictures mění nabídku AXN ve střední Evropě, končí AXN Sci-fi a AXN Crime

axn_crime_velkeStávající programu AXN Sci-fi a AXN Crime budou dostupné na českém a slovenském trhu pouze do konce září. Od 1. října uvede jejich provozovatel, společnost Sony Pictures Television, dvě nové značky AXN White a AXN Black. Žánrově se budou obě nové stanice zaměřovat na podobné typy seriálů.

Nejnovější přírůstek významně rozšiřuje naši nabídku rychlých akčních hrdinů na AXN Black a inspirativních postav a lidských příběhů a vyprávění na AXN White,“ řekl v tiskové zprávě John Rossiter, generální ředitel Sony Pictures Television Networks pro střední Evropu.

AXN White nabídne řadu výpravných seriálů z USA a Evropy, založených na inspirativních příbězích a silných postavách. AXN Black přinese zejména dobrodružství a akci s neporazitelným hrdinou v hlavní roli, a to jak v klasických žánrech, tak i v dokumentárních a poloimprovizovaných show.

AXN doposud vysílala v regionu střední Evropy mimo svého hlavního programu dva doplňkové kanály – AXN Crime zaměřený na detektivky a vyšetřování zločinu a AXN Sci-fi se zaměřením na science fiction.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .