Snídani s Novou opouštějí Míra a Zorka Hejdovi

Manželská a moderátorská dvojice Zorka a Miroslav Hejdovi po jedenácti letech končí v pořadu Snídaně s Novou. Zatím není známé, kdo by je měl nahradit.

103125241_1394626710722719_2974169984183996717_n
Zdroj: Instagrama Zorky Hejdové

Moderátoři Zorka Hejdová a Miroslav Hejda končí v moderování v pořadu Snídaně s Novou. V posledních dnech se spekulovalo, kdy se na obrazovky manželská dvojice vrátí, dnes ale oba ohlásili odchod z TV Nova. Velmi dobře si uvědomujeme, že pro některé diváky je naše společné vstávání nastaveným zvykem a snad i ranní vzpruhou. Tak jako pro nás, baví nás to. Pravda je ale taková, že jsme se po dlouhé úvaze rozhodli působení ve Snídani ukončit. Děkujeme za naše společné roky v televizi Nova vám všem. Ano, bude nám to chybět, ale je čas po mnoha letech dát prostor novým výzvám. Životním, pracovním, kdoví… určitě se ale nechceme stranit. Zorka moderuje denně na Evropě 2. Já stále točím Limuzínu pro Óčko STAR a věnuji se dvěma svým firmám,“ oznámil dnes Miroslav Hejda na svém Instagramu.

Jako manželský pár moderovali na Nově od roku 2014, Zorka Hejdová nastoupila do Snídaně s Novou ještě pět let předtím. Sama moderátorka na svém Instagramu tento krok shrnuje: „chci jen napsat, že to nebylo žádné unáhlené rozhodnutí, ale došli jsme si k tomu postupně a někdy do sebe tak okolnosti zapadnou, že si člověk uvědomí, že je čas.“

Televize Nova zatím neoznámila, kdo manželé Hejdovi v pořadu Snídaně s Novou nahradí.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .