Skylink v listopadu nabízí volně programy Sport1 a Sport2

Na začátku měsíce dochází tradičně k další obměně volně vysílaných programů v satelitní službě Skylink. Operátor si na listopad přichystal vysílání stanic Sport1 a Sport2 i dokumentárního programu Love Nature.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Už několik dní mohou zákazníci Skylinku bezplatně „ochutnávat“ dvojici sportovních programů Sport 1 HD a Sport 2 HD, které jsou standardně součástí programových balíčků Multi, Kombi a Komplet. Díky tomu mohli diváci o víkendu sledovat závody Formule 1, kde Lewis Hamilton potvrdil zisk už šestého titulu mistra světa.

Dalším volně vysílaným programem v měsíci listopadu bude program Love Nature HD, který je jinak dostupný předplatitelům balíčků Kombi a Komplet. Zhlédnout mohou seriál Útok a obrana nebo exkluzivní novinku Divoký východ.

Zmíněné programy lze sledovat i se službou Skylink Live TV, která funguje přes internet. Skylink má k dispozici i aplikaci pro chytré televize. V případě internetové služby tak není potřeba žádný speciální set-top-box. V případě satelitního příjmu lze programy naladit přímo na televizi. Modul s přístupovou kartou lze zasunout do CI slotu, který má už většina moderních TV přijímačů. Rovněž většina nových typů televizí už souběžně podporuje terestrický i satelitní příjem a IPTV aplikace několika českých operátorů.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .