Skylink chce konkurovat platformám s dotovanými přijímači

skylink_programSatelitní platforma Skylink chce zlepšit svou konkurenční pozici vůči platformám Digi TV, freeSAT by UPC Direct nebo T-mobile televize. Do nabídky hodlá zařadit i dotované satelitní přijímače s povinnou smluvní vázaností jeden rok. Dotované přijímače budou spárovány s přístupovou kartou.

Zákazník si bude moct vybrat z pěti set top boxů s podporou Skylink Ready. Provozovatel platformy by měl zadotovat přibližně dvě třetiny ceny přijímače. Konečná cena pro zákazníka tak bude na úrovni 30-40 procent maloobchodní ceny přijímače. Informaci přinesl portál Žive.sk.

Pokud bude mít klient zájem o dotovaný přijímač, bude si muset objednat jednu z placených nabídek, s výjimkou nejnižšího balíčku Digital. Ten bude moci odebírat samostatně až po skončení vázanosti.

Párování set-top-boxů s přístupovými kartami hodlá Skylink zavést jako pojistku proti zneužití dotovaného přijímače k jiným účelům. Pokud ale zákazník hodlá využít vlastní přijímač, bude moci svou přístupovou kartu využívat tak jako doposud.

Zavedení dotovaných přijímačů plánuje Skylink v květnu. Služba tak zlepší svou konkurenční pozici vůči Digi TV, UPC Direct i T-mobile televizi. Absence dotovaných set-top-boxů byla totiž dosud největší konkurenční nevýhodou pro klienty, kteří mají zájem o placenou satelitní televizi, ale nechce se jim investovat do koupi přijímače, který jiné platformy nabízejí „zdarma“.

skylink

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .