Skupina Nova plánuje dramatickou tvorbu šestkrát týdně, mnoho novinek ale nepřinese

novagroup_podzim13Čtvrteční den patřil hned dvěma tiskovým konferencím. Odpoledne po 16. hodině začal prezentovat své podzimní schéma televize Nova. Dle svého vyjádření se bude „nadále profilovat jako lídr trhu, k čemuž ji jistě pomohou nové řady divácky oblíbených seriálů původní tvorby“. Jedinou novinkou na hlavním kanále bude sitcom „PanMáma“ s Milanem Šteinlera. Vrátí se Výměna manželek a ostatní zavedené seriály. Telka přinese první ročník SuperStar, Smíchov vrátí Plný dům a v premiéře nasadí americkou verzi „Sígři ve výslužbě“.

Nova nemění schéma, má jedinou novinkou

Žádné programové zemětřesení se na obrazovkách televize Nova letos na podzim nedočkáme. Všední podvečery jsou vyhrazeny seriálu Ulice, v deváté sezóně se představí nově Vilma Cibulková. Pondělní a středeční čas 20.15 bude nadále patřit seriálu Gympl – ve třetí řadě seriálu posílí pedagogický tým Královky nový učitel hudební výchovy a cizích jazyků Vojta Nesnídal v podání Tomáše Měcháčka, kterého znají diváci TV Prima z pořadu Vylomeniny. Ani Ordinace v růžové zahradě II nemění své stanoviště, nově angažuje herce Maroše Kramára.

Letní projekt Doktoři z Počátků se na podzim stěhuje na nedělní osmou hodinou večerní. Páteční hlavní vysílací čas vyplní v pořadí šesté, premiérová řada reality-show Výměna manželek. Schéma doplní ještě magazín Víkend a Na vlastní oči. Jedinou novinkou je avizovaný seriál „PanMáma„. Milan Šteindler se představí v roli „svérázné matróny“, komediální formát vychází z projektu BBC „Mrs. Brown’s Boys“. Nova konkrétní nasazení do schématu nesdělila, nicméně lze předpokládat, že s ohledem na zařazení sitcomů Helena či Comeback může putovat do pondělního okna po seriálu Gympl.

Z filmové nabídky zmiňme snímek režiséra Davida Ondříčka Ve stínu, komedii Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka, Muži v naději Jiřího Vejdělka, Signál s Vojtěchem Dykem a Kryštofem Hádkem v hlavních rolích nebo pokračování divácky úspěšného filmu Líbáš jako bůh Marie Poledňákové s názvem Líbáš jako ďábel. Ze zahraničních snímků se českým divákům představí snímky Transformers 3, Hlavně nezávazně nebo Kung fu Panda 2.

steindler_novaMilan Šteindler budou hvězdou dvou seriálů TV Nova

Nova Cinema: Milionář z Chatrče, Vévodkyně a další

Nejvýraznější premiérou ude oscarový Milionář z chatrče režiséra Dannyho Boyla, dále pak historické drama Vévodkyně, romantické drama Umírající zvíře nebo snímek Už tady nežijeme. „Nova Cinema v premiéře také odvysílá skvělý napínavý thriller Nic než pravda s Kate Beckinsale a Mattem Dillonem v hlavních rolích. Diváci se ale mohou těšit i na nezapomenutelné české filmy, dobrodružné příběhy, akční thrillery a na další nejen hollywoodské hity.“

FANDA: MotoGP, Formule 1 i box

Podzimní program FANDY zve na Gambrinus ligu, Evropskou ligu, MotoGP, Formule 1. V říjnu se mají sportovní fanoušci těšit na boxerský duel Vladimir Kličko vs. Alexandr Povětkin. Ze seriálových akvizic zve FANDA na seriál Alcatraz, Lovci zločinců, premiéry další řady Kobry 11, Kriminálky New York, chybět nemají filmy jako Ostrov, Ghost Rider, Hartrova válka a další.

alcatrazJednou z novinek na Fandovi bude akvizice Alcatraz

SMÍCHOV: Přátelé, Plný dům a Sígři

Přátelé a Ženatý se závazky budou pokračovat i na podzim, doplní je nově sitcom Plný dům, který ČT vysílala v devadesátých letech, 2 Socky a americká verze pořadu Sígři ve výslužbě.

TELKA: Vrátí se SuperStar

Pořady „ze zlatého fondu TV Nova“ pokračují, uvidíme soutěž „Chcete být milionářem“, „Rychlý prachy“ a „Zlatá mříž“, shledáme se se seriály Místo v životě, Tisíc a jedna noc a Lařina volba. Odvysílaná má být rovněž první řada soutěže Česko hledá SuperStar.

doktori_z_pocatku

Nova Sport: Oblíbené sporty a soutěže

Těm budou vévodit zámořské NHL a NBA, nebude chybět Gambrinus liga, Evropská liga, světový golf, tenis i fotbal. Na své si přijdou i milovníci rychlých kol v rámci seriálu MotoGP a NOVA Sport přinese i nejprestižnější házenkářskou ligu světa Handball Bundesligu. Na NOVA Sport se objeví i právě probíhající kvalifikace na MS ve fotbale 2014.“

MTV: Seriály, reality-show a MTV EMA 2013-08-01

Na podzim diváky česko-slovenské verze MTV čekají premiérové řady úspěšných seriálů jako je Nešika 3 a Catfish: Láska online 2. Diváci jistě ocení i vysílání jubilejního 20. ročníku hudební události podzimu MTV EMA 2013. Nebudou chybět ani premiéry českých i světových klipů a pořad Backstage s exkluzivními reportážemi ze zákulisí zajímavých akcí, kterými bude již tradičně provádět Hanka Zajíčková.“

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .