Skupina AMC má nového zástupce pro český a slovenský trh

Novým Country Managerem skupiny AMC Networks International pro Českou republiku a Slovensko se od pondělí 14. května 2018 stává Marcel Mareš. V této pozici bude zastřešovat obchod a řízení činností společnosti v regionu.

Marcel Mareš, Country ředitel pro Českou a Slovenskou republiku ve skupině AMC NI CEE. Foto poskytla AMC

Marcel Mareš, Country ředitel pro Českou a Slovenskou republiku ve skupině AMC NI CEE. Foto poskytla AMC

Jeho hlavní prioritou bude rozvoj obchodních příležitostí a zvýšení profitability společnosti.

Jsme rádi, že Marcel Mareš přichází do společnosti AMC Networks International – Central and Northern Europe, a že zde zúročí své bohaté zkušenosti z mediálního odvětví. Jeho strategické uvažování bude pro další směřování společnosti klíčové,“ říká Balázs Hájos, viceprezident skupiny pro affiliate sales.

Marcel Mareš je expertem s dvacetiletou praxí v mediálním prostředí. V Discovery Communications v regionální pobočce pro střední, východní Evropu, Blízký východ a Afriku zastával pět let pozici manažera pro obchod, distribuci a business development. V této pozici dosáhl plné distribuce portfolia televizních stanic, které společnost nabízela v České republice a na Slovensku.

Předtím působil v řadě mezinárodních společností jako je Duracell International, Energizer nebo Philips. V posledně jmenované společnosti na pozici Country manažera udělal z české a slovenské pobočky nejrychleji rostoucí divizi v regionu.

Předchozím oblastním manažerem ve skupině AMC NI CEE byl Evžen Chlandu. Ten se v březnu stal marketingovým ředitelem společnosti Provident Financial. V pozici country managera AMC působil poslední čtyři roky.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .