Škoda lásky České televize zafungovala, je už tři neděle nejsledovanější

skoda-lasky-651

Povídkový cyklus Škoda lásky, na který Česká televize poutala příběhem o Karlu Gottovi, se stal i potřetí nejsledovanějším titulem nedělního večera. Tentokrát jednu z hlavních rolí v příběhu „Mokré tričko“ ztvárnil Michal Suchánek.

Cynický moderátor znechucený provinční ubohostí soutěže „mokré tričko“ se nemůže dočkat návratu do Prahy. Chce být s rodinou, jenomže soutěžící číslo šest v hotelovém pokoji poněkud nabourá jeho plány,“ píše se v anotaci ke třetí povídce z cyklu Škoda lásky. Právě tento příběh nakonec zaujal nejvíc diváků nedělního večera.

Podle výsledků peoplemetrového průzkumu, které pravidelně publikuje web Mediaguru.cz, měl třetí díl cyklu Škoda lásky sledovanost 1,4 mil. diváků starších patnácti let. V této cílové skupině jde o rating 17 procent a podíl na publiku 31 procent.

Další díl, který Česká televize uvede v neděli 19. ledna bude mít název Vzpomínky. Vystoupí v ní herci Lenka Krobotová, Marek Taclík, Simona Babčáková, Otmar Brancuzský, Václav Helšus. „Manželé slaví výročí seznámení v lesním hotýlku, kde zažili první romantické chvilky. Manžel si však stále není schopen vzpomenout na jediný detail jejich dávného pobytu. Není divu, nikdy tu nebyl,“ napsali tvůrci čtvrté povídky tohoto cyklu, která bude mít premiéru už tuto neděli.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .