Show Jana Krause: Žilková, Formánek a papoušci

V dalším dílu Show Jana Krause se představí herečka Veronika Žilková, spisovatel Josef Formánek a chovatelky papoušků Magdalena Žohová a Aneta Vychytilová. Premiéru nového dílu Show Jana Krause uvidí diváci ve středu 14. října ve 21.35 na Primě.

_AKF04229
Zdroj: TV Prima, herečka Veronika Žilková v Show Jana Krause

Prvním hostem, středeční premiéry bude herečka Veronika Žilková, která to v Show Jana Krause už zná a není hostem poprvé. Nyní ale popisuje život v Izraeli, není totiž jen herečkou, ale také  ženou diplomata Martina Stropnického, který působí jako český velvyslanec v Tel Avivu.

Jako další host se divákům představí spisovatel a cestovatel Josef Formánek, který svému hostiteli přinese svoji poslední, v celkovém pořadí osmou knihu – Knihu o tichu. Ani on není u Jana Krause poprvé, od jeho poslední návštěvy však již uplynulo takřka patnáct let a za tu dobu si spisovatel prošel řadou trpkých osobních zkušeností, včetně závislosti na alkoholu. „Byl jsem na tom hodně špatně, dokonce si myslím, že jsem mohl na alkohol umřít,“ svěřuje se literát. „To, že jsem sám cítil, že mám problém, mohlo trvat tak tři čtyři roky. Velkým stimulem pro to, abych přestal, byla moje rodina, ačkoli terapeuti říkají, že by člověk neměl přestávat kvůli někomu, ale v první řadě kvůli sobě.“

_AKF04431
Zdroj: TV Prima – hosté Show Jana Krause 14.10.2020

Na závěr si Jan Kraus popovídá s papoušky a možná také s jejich chovatelkami, Magdalenou Žohovou a Anetou Vychytilovou.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .