Show Jana Krause znovu natáčí nové díly a bude streamovat

Show Jana Krause začíná opět natáčet premiérové díly od úterý 26. května tradičně v Divadle Archa. Vzhledem k současným bezpečnostním opatřením kvůli koronaviru se bude show odehrávat pro menší počet diváků. Obnovenou premiéru Show Jana Krause uvidí diváci poprvé ve středu 27. května na Primě a 26. května jako stream.

Show Jana Krause (1)
Zdroj: Prima – Show Jana Krause

V souladu s nařízením vlády a mimořádných opatření proti šíření koronaviru se natáčení SJK bude odehrávat jen s osobní účastí části publika. Pravidla pro vstup na natáčení naleznou diváci, kteří si zakoupili vstupenky zde: https://showjanakrause.cz/vstupenky/vstup-na-nataceni-sjk/

Během natáčení SJK budou stejně jako při natáčení dalších pořadů televize Prima dodržována veškerá nařízená hygienická opatření. Bar i šatny Divadla Archa budou prozatím uzavřeny.

Jan Kraus k obnovení natáčení dodává: „První pokaranténní natáčení. Přes všechna nezbytná opatření přece jenom s diváky! Ty nahradit nelze, a tak se na ně taky těším!“

Hosty premiérového dílu SJK budou náměstek ministra zdravotnictví Roman Prymula, herci Eva Burešová a Marek Lambora a sportovec Adam Ondra. Navíc poprvé v historii bude divákům nabídnutý online přenos z natáčení pro tisícovku diváků. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause je tedy vidět v televizi ve středu 27. května ve 21.35 na Primě. O den dříve, 26. května od 19.30, můžou diváci sledovat exkluzivní stream ze show.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .