Show Jana Krause slaví 10 let

Oblíbená late night show Show Jana Krause je stálicí televizního vysílání a baví diváky na Primě každý týden již deset let. První díl Show Jana Krause mohli diváci vidět 3. září 2010 (natáčení 2. září) a své jubileum oslaví startem premiérových dílů. Za dobu existence pořadu se na dvou červených pohovkách vystřídalo přes 1 500 významných či zajímavých hostů. Prvními hosty pořadu byli tehdejší ministr dopravy Vít Bárta, zpěvačka skupiny Toxique Klára Vytisková a fakír Petr Fiedor. Mezi těmi, kteří se v pořadu objevili nejvícekrát, patří Rytmus (4x) a Tomáš Řepka (3x). Pořad se kromě Česka a Slovenska natáčel i v Miláně, Londýně a New Yorku. Premiérové díly Show Jana Krause uvidí diváci od 2. září každou středu ve 21.35 na Primě.

SJK Jan Kraus 2
Zdroj: Prima FTV – Jan Kraus

„Show Jana Krause patří mezi úspěšné stálice na Primě. Jsem rád, že jsme se dohodli na další spolupráci a diváci se mohou těšit na premiérové díly i po prázdninách,“ uvádí k tomu Marek Singer, generální ředitel skupiny Prima.

Moderátor Jan Kraus shrnuje dekádu vysílání takto: „Těšilo mě spolupracovat těch deset let s Primou. Mohl jsem dělat, co mám nejraději, v dobrých podmínkách, a zejména svobodně. Prima podpořila i některé extravagance, jako bylo natáčení v zahraničí, v Ostravě atd. Jsem si téměř jistý, že v Česku bych jen stěží našel podobného partnera. Vážím si toho a mohu doufat, že i pro Primu má náš produkt smysl a význam.“

Na Facebooku má profil pořadu přes 55 000 fanoušků. Kanál Show Jana Krause na YouTube zaznamenal za dobu existence více než 380 mil. zhlédnutí. Také v září pokračuje speciální stream, který divákům umožňuje sledovat natáčení pořadu z pohodlí domova již v úterý večer. I nadále se mohou fanoušci SJK zúčastnit vystoupení v Divadle Archa, které se koná vždy v úterý od 19.30.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .