Show Jana Krause – hosté 10. 3. 2021

Herečka Tereza Kostková, moderátor Libor Bouček a dobrodruh Arthur Sniegon se představí v premiérovém dílu Show Jana Krause ve středu 10. března ve 21.35 na Primě.

hvezdy_nad_hlavou_prvni_klapka_blikacka
Zdroj: TV Prima, Tereza Kostková

Tereza Kostková – herečka si na nedostatek práce si nemůže stěžovat ani v současných pandemicky ztížených podmínkách. „Popravdě – mám největší stres z toho, že žádný stres nepociťuji. I když je někdy hodně práce nebo mám víc závazků, vždy se mi to podaří nějak skloubit a nijak se z toho nenervuji,“ říká populární herečka. Je možné, aby ji všechna práce, kterou dělá, ještě vůbec bavila? „Se mnou to je v tomto ohledu velmi snadné, protože nedělám nic, co by má srdeční záležitost nebyla. Všechno, do čeho se pustím, mě musí naplňovat a bavit. A to se děje,“ odpovídá bez zaváhání. Ačkoli tvrdí, že jde o pouhou shodu náhod, zůstává Tereza v zaměstnání tak trochu i v soukromí: její životní partner je totiž režisér.

Libor Bouček – populární moderátor zábavných i zpravodajských pořadů. Od 16. února má také novou životní roli, narodil se mu syn Albert. Na rodičovskou dovolenou se Libor s největší pravděpodobností ale nechystá; v posledním roce je na obrazovce vidět prakticky každý den – jako tvář zpravodajské stanice CNN Prima NEWS.

Arthur Sniegon – dobrodruh a aktivista. Už jako malé dítě se Arthur rozhodl, že až vyroste, bude dobrodruhem z povolání. Tuto myšlenku Arthur realizoval ve velkém – již několik let v Africe intenzivně zachraňuje slony ohrožované pytláky a ze všech sil se je snaží ochránit před masovým vybíjením. Kvůli slonům se také do střední Afriky odstěhoval téměř nastálo. Kromě bohulibé činnosti zaujal veřejnost vizuálním deníkem, z nějž je možno dozvědět se například, k čemu se používá vylouhovaný sloní trus, kdy je osel jako dopravní prostředek lepší než motorka, která havěť se dá bez problémů pozřít či proč si nás místní lidé častou pletou s Číňany.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .