Show Jana Krause: herec, lékař a erotická umělkyně. Přinášíme fotografie

Nejbližší vydání Show Jana Krause na Primě přiblíží divákům současný život slovenského herce Andreje Hryce. O lidském organismu a stresu promluví lékař Jan Vojáček a nevšední sexuální pomůcky ukáže erotická umělkyně Barbora Maštrlová.

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 28. června ve 21.35 na Primě. Přinášíme vám malou ochutnávku toho, co v nejbližším vydání uvidíte, včetně fotografií.

Andrej Hryc, Jan Vojáček a Barbora Maštrlová. Zdroj: FTV Prima

Andrej Hryc, Jan Vojáček a Barbora Maštrlová. Zdroj: FTV Prima

Povídání s Andrejem Hrycem o aktuálním filmu Čiara

První potlesk diváků bude večer patřit slovenskému herci a producentovi Andreji Hrycovi, který byl mimo jiné také majitelem prvním ředitelem slovenského rádia Twist. Když už se mluví o filmových rolích, nelze nezmínit zcela aktuální film Čiara, krimi-thriller, který se odehrává na slovensko-ukrajinském pohraničí a v němž Andy hraje.

Byl to zajímavý zážitek, protože jsme byli tři týdny na Zakarpatské Ukrajině, a až tam si hodně lidí uvědomilo, v jaké nádherné zemi žijeme a jak se vy Češi a my Slováci máme dobře, neboť pět kilometrů od našich hranic je městečko, které se jmenuje Užhorod a které je padesát let za námi. To je něco strašného. Takže ten stočlenný štáb, který tam tři týdny točil, po svém návratu na Slovensko v Michalovcích líbal zemi,“ řekl známý slovenský herec.

Slovenský herec Andrej Hryc u Jana Krause, zdroj: FTV Prima

Slovenský herec Andrej Hryc u Jana Krause, zdroj: FTV Prima

Bývalý brankář Sigmy Olomouc Jan Vojáček se dnes věnuje pouze medicíně

Dalším hostem večera je lékař Jan Vojáček, který byl mimo jiné také naším prvoligovým brankářem v Sigmě Olomouc, dnes už se ovšem věnuje pouze medicíně.

Jednou za rok si to strčíme na mistrovství světa lékařů,“ upřesňuje Jan Vojáček, jehož oblastí zájmu je tzv. funkční medicína, která se podle jeho slov snaží jít více do hloubky a podstaty problému a hledat příčiny nemocí.

Lékař Jan Vojáček u Jana Krause. Zdroj: FTV Prima

Lékař Jan Vojáček u Jana Krause. Zdroj: FTV Prima

Lidský organismus je podle jeho názoru dokonalý biologický stroj, jehož jediným úkolem je to, aby člověk přežil, o což se neustále snaží, ovšem v průběhu let se kumulují určité faktory, které postupně žádoucí rovnováhu vychylují, až vznikne nějaký chronický problém. Jedním z ukazatelů, které pan doktor ve své ordinaci měří, je tzv. stres index.

Je to takový přístroj na bázi EKG, který pomocí srdeční variability vyhodnotí stav zátěže tzv. autonomního nervového systému, a on potom určí, jak na tom jste v rámci svého celkového napětí na takové škále od nuly do deseti. Někdy mi ovšem stačí podívat se ode dveří,“ říká lékař Jan Vojáček.

Umělkyně Barbora Maštrlová přináší nevšední erotické pomůcky

Jako poslední host přichází konceptuální výtvarnice Barbora Maštrlová, která ve své tvorbě zcela otevřeně pracuje s různými sexuálními symboly. Přinesla na ukázku své plastiky, které upoutaly velkou pozornost a vyvolaly kontroverzní debaty, totiž funkční vibrátory znázorňující tři diktátory – Hitlera, Stalina a Mao Ce-tunga.

Mám dvě edice. Jedna je bronzová, druhá je z plastu a ta i vibruje. Kdybyste chtěl, je to skutečně funkční vibrátor. Ale apriorní funkcí není, aby to byla erotická hračka, jsou to funkční sochařské objekty, na nichž je šokující to, že mají i tu funkci. To je jen obsahová vrstva významu. Když se všichni tři rozvibrují, tak se svět třese v základech,“ říká umělkyně Barbora Maštrlová.

Erotická umělkyně Barbora Maštrlová přichází na scénu. Zdroj: FTV Prima

Erotická umělkyně Barbora Maštrlová přichází na scénu. Zdroj: FTV Prima

Show Jana Krause – fotogalerie

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .