Show Jana Krause a hosté 17. 2. 2021

Herečka Dana Batulková, její dcera Mariana Prachařová, herec Jan Hájek a psychiatr a kněz Jaroslav Maxmilián Kašparů se premiérově představí v Show Jana Krause už příští týden ve středu 17. února ve 21.35 na Primě.

5da6c5333098172506390400-17382                                                      Zdroj: Michaela Feuereislová

Dana Batulková a Mariana Prachařová – herečka a její dcera instagrammerka. „Pořád myslím na to, co ještě bych chtěla udělat a podniknout. Bývají dny, které bych nejraději prodloužila. Nedostává se mi dost času na to, kolik mám plánů. Nevím, co znamená nuda. Nikdy se nenudím, protože mám neustále spoustu věcí před sebou, které mě baví,“ popisuje Dana Batulková svůj životní styl, jehož tempo nezbrzdila ani pandemie. Známé jsou i obě Daniny děti. Kromě syna Jakuba, hudebníka a moderátora, se do popředí zájmu dostává i šestadvacetiletá Mariana, instagrammerka a příležitostná zpěvačka, která fyzickou podobnost s maminkou rozhodně nezapře…

Jan Hájek – „Říkal jsem, že nechci, aby byl v každém záběru představen jako hovado, protože si myslím, a z korespondence to vyplývá, že se milovali,“ říká herec Jan Hájek o vztahu Jana a Boženy Němcových. Manžela slavné spisovatelky ztvárnil v nedávno uvedené televizní minisérii, která se setkala s diváckým zájmem a byla diskutována snad ve všech médiích. O roli a o životě se rozpovídá v pořadu Jana Krause už příští týden.

Jaroslav Maxmilián Kašparů – vysokoškolský pedagog, psychiatr, soudní expert, teolog, řeckokatolický duchovní, spisovatel a esperantista. Tím vším je profesor Kašparů, držitel nejvíce akademických titulů u nás a specialista na partnerské vztahy a instituci manželství. Jméno Maxmilián mu bylo uděleno v roce 1984 opatem želivského kláštera při tajném vstupu do sekulárního řádu želivských premonstrátů. Nečekejte ale introvertního duchovního, nýbrž člověka s velkou měrou nadhledu a vyvinutým smyslem pro humor, který vidí jako nejpalčivější problém současné civilizace to, že jsme přišli o zdravý selský rozum, a kvůli technologiím získali více prostoru pro lenošení.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .