Show Jana Krause – 24. 2. 2021

Zpěvačka Bára Basiková, herci Miroslav a Eliška Hanušovi a veterinář Roman Skala se představí v další premiéře Show Jana Krause ve středu 24. února ve 21.35 na Primě.

maxresdefault-2
Zdroj: TV Prima, Jan Kraus

Bára Basiková – snad žádné jiné jméno české zpěvačky se v médiích v poslední době neobjevuje častěji než to Báry Basikové. Důvod? Stala se glosátorem současného dění. Nejprve to byla první vlna pandemie koronaviru, k níž zaujala odmítavé stanovisko s odůvodněním, že už má dost strachu záměrně šířeného politiky a sdělovacími prostředky. Pak se v rámci vládních opatření opřela do zákazu pěveckých vystoupení a veřejně žádala odstoupení ministra kultury. Naposledy se Bára vyjádřila k plošnému očkování proti covidu, který přitom sama na podzim s lehčím průběhem prodělala. „Zhroutila jsem se a přišla o práci. I mně zemřeli přátelé, ale mrtví jsou daň za nemoc, očkovat se nedám,“ říká populární zpěvačka. I když zpívat stále nemůže a štve ji to, doma s rukama složenýma v klíně nesedí. Píše svou další knihu…

Miroslav a Eliška Hanušovi – otec a dcera. Miroslav Hanuš patří mezi oblíbené a často obsazované herce. Pro své fanoušky si před časem připravil velké překvapení, když se po vypadnutí z televizní taneční soutěže v přímém přenosu přiznal, že dlouhé roky bojuje s depresemi. „Chtěl jsem říct také něco podstatného, co by mohlo být přínosem pro druhé lidi, což asi také bylo. Takové problémy řeší spousta z nás, a když se o tom otevřeně mluví, tak nás to nějakým způsobem posiluje. Herec je divákům znám především z televizních kriminálek a v kinech byl naposledy k vidění v oceňovaném Šarlatánovi. Jeho dcera Eliška je rovněž herečka. Vystoupení v SJK je dost možná posledním na delší dobu. Zanedlouho totiž na svět přivede své první dítě.

Roman Skala – veterinář. „Podle rodičů jsem chtěl být veterinářem už od šesti let. Toužil jsem léčit divoká zvířata v safari. Ještě za socialismu běhaly v televizi pořady o exotické přírodě a Africe a mně se to strašně líbilo. Lvi. Žirafy. Sloni. Když jsem se ale prokousal gymnáziem, zjistil jsem, že veterina se studuje buď v Brně, nebo v Košicích. A mně se z Prahy, kde jsem měl kamarády, úplně nechtělo. Začal jsem tedy přemýšlet o klasické medicíně. Nakonec ale přece jen zvítězilo veterinární lékařství a odjel jsem studovat do Košic,“ vzpomíná na své profesní začátky Roman Skala, specialista na zvířecí ortopedii, jenž domácí mazlíčky každodenně léčí už víc než dvacet let.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .