Show Jana Krause – 20. 1. 2021

Show Jana Krause pokračuje další premiérou. Ve středu 20. ledna uvidí diváci Primy moderátorku Gabrielu Laškovou, kapitána dopravního letadla Davida Hecla a režiséra a herce Pavla Soukupa a Jakuba Nemčoka.

Show Jana Krause (1)
Zdroj: TV Prima, Jan Kraus

Gabriela Lašková – moderátorka ze stanice CNN Prima NEWS, která je aktuálně na mateřské prozradí, jak to doma se syny zvládá, jestli plánuje třetí dítě, nebo návrat na obrazovky.

David Hecl – kapitán největšího dopravního letadla na světě (Airbus A380). Ve vzduchu strávil od poloviny 90. let, kdy začal létat, 14 tisíc hodin, rovník obletěl 333krát. Do kokpitu Airbus A380, v němž naposledy jako kapitán absolvoval let loni 7. března na lince Paříž – Soul, asi jen tak neusedne, neboť s odůvodněním „koronavirová krize“ dostal výpověď.

Pavel Soukup a Jakub Nemčok – režisér a herec seriálu #martyisdead. Český internetový seriál #martyisdead získal na konci minulého roku prestižní cenu Emmy v kategorii krátkých seriálů, a stal se tak prvním českým pořadem, který kdy byl takto oceněn. Pavel je jeho režisérem, Jakub v něm hraje Martyho, který zemře hned v prvních minutách první epizody. Vzhledem vyprávění formou „flashbacků“ je přesto jeho hlavním hrdinou…

Více v premiéře dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 20. ledna ve 21.35 na Primě.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .