Show Jana Krause – 10. 2. 2021

Herec Boleslav Polívka, kapela Tata Bojs a influencerka Anna Šulcová se představí v další premiérovém dílu Show Jana Krause už ve středu 10. února ve 21.35 na Primě.

Show Jana Krause (1)
Zdroj: TV Prima, Jan Kraus

Boleslav Polívka – moravský herec, mim, dramatik a scenárista. „Hrát znamená dovídat se. Pokud ztratíme schopnost hrát si, nic se nedovíme. Pak všechno víme, a nemusíme tady vůbec být.“ Autorem tohoto citátu, že je stále se co učit, je překvapivě Bolek Polívka, bez nadsázky jedna z nejzkušenějších ikon českého filmu a divadla. Kde tráví čas v době pandemie, když nemůže hrát a na jaké herecké role se připravuje? To se dozvíte v dalším premiérovém díle již příští středu.

Tata Bojs – „Dobrý večer, my jsme kapela Tata Bojs z Hanspaulky.“ Tak zahájila zatím svůj každý koncert populární skupina, která je na české scéně více než třicet let. Svůj historicky první koncert totiž odehrála už v červnu 1988 v tělocvičně TJ Spartak Dejvice. Od té doby hudebníci urazili opravdu dlouhou uměleckou cestu, odehráli stovky koncertů, z nichž mnohé byly zároveň multimediálními performancemi, zahajovali vystoupení světově známých kapel, získali několik cen Anděl a naposledy o sobě dali fanouškům vědět na sklonku loňského roku novým albem Jedna nula. To se setkalo s nadšenými recenzemi i velkým zájmem posluchačů. Koncerty v současné době nejsou, ale Tata Bojs si dovedou poradit i v této muzikantsky nelehké době. Na 21. února chystají virtuální křest nové desky spojený se speciálním online vystoupením.

Anna Šulcová – jiné jméno českého influencera nebylo dosud na českých sociálních sítích ani v médiích skloňováno častěji než její. I když sama bojuje proti šíření fake news, sama se před pár dny stala jejich terčem. Mohou za to videa na sociální síti TikTok, která měla být součástí vládní kampaně podporující očkování proti covid-19. Jak to vlastně celé bylo, a jak se vypořádává Anna s kritikou?

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .