Seriál Specialisté startuje dnes Nově

Od 31. srpna začne televize Nova každé pondělí ve 20.20 vysílat očekávané premiérové díly seriálu Specialisté. Diváci se opět potkají se svým oblíbeným týmem pražských kriminalistů a stanou se účastníky vyšetřování dalších kriminálních případů.

2020_02_13_Specialiste_TM_08055
Zdroj: TV Nova

„Seriál Specialisté se dlouhodobě těší u diváků velké oblibě, která se pozitivně odráží na sledovanosti tohoto pořadu. U premiérových dílů dosahovala doposud v roce 2020 průměrná sledovanost 24,37 % v cílové skupině 15-54, každý díl sledovalo v průměru 1 073 000 diváků,“ uvádí programová ředitelka Alex Ruzek. „Jsem ráda, že můžeme příznivcům tohoto kriminálního seriálu nabídnout nové epizody. Jsou opět plné napětí, momentů překvapení i humoru,“ dodává.

Sestava Specialistů prošla kompletní obměnou. Aktuálně kriminálku vede svérázný, nekompromisní a ne vždy dobře naladěný major Strouhal (Martin Dejdar). Jeho velkou oporou, a tak trochu i protipólem, je klidný, laskavý a povětšinu času vyrovnaný kapitán Kovář (Jiří Hána). A v týmu policistů nechybí ani žena, Kapitánka Šafářová (Eva Leimbergerová). Benjamínkem týmu je kapitán Tomáš Beran (Jacob Erftemeijer).

„Je důležité, že se v seriálu ukazuje soukromá linka hlavních postav. Je totiž pro motivaci jejich chování určující. Hodně by mě potěšilo, kdyby do budoucna v ryze chlapské domácnosti Kovářů přibyla i nějaká žena… Nechci, aby se z Kováře stal hodnej, nudnej taťka. To by mě nebavilo,“ říká tak trochu tajuplně představitel kapitána Kováře, Jiří Hána.

Specialisté od 31. srpna každé pondělí ve 20.20 na TV Nova!

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .