Rocková televize Slušnej kanál vysílá pod značkou REBEL 2

Rocková stanice Slušnej kanál se před několika dny začlenila do portfolia podnikatele Radima Pařízka. S tím souvisí oficiální změna názvu na REBEL 2 Slušnej kanál. Původní název je ve vysílání i nadále viditelný.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Změnu názvu schválila Rada pro rozhlasové a televizní vysílání teprve minulý týden. Oficiální název programu nyní zní „REBEL 2 Slušnej kanál“. Přímo ve vysílání se změna projevila poměrně rychle, v řádu dnů, což naznačuje, že nový vizuál byl už v době schvalování žádosti připraven k nasazení.

Paradoxně, na webu se televize i nadále identifikuje pod původní značkou „Slušnej kanál“.

Logo ve vysílání zdůrazňuje původní název „Slušnej kanál“, zatímco značka REBEL 2 je uvedená menším písmem. Zatím není jasné, zda jde o trvalou identifikaci.

Když Radim Pařízek měnil název své první stanice Pohoda na Relax, po dobu několika měsíců používal ve vysílání identifikaci „RELAX – POHODA“. Rocková stanice Rebel 2 má svůj nynější dlouhý název uveden přímo v licenci, stejně jako kdysi televize RELAX POHODA. Je tedy možné, že za několik měsíců se i REBEL 2 Slušnej kanál propracuje ke svému zkrácenému názvu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .