Režisér Šimon Caban a youtuberka Shopaholic Nicol v Show Jana Krause

Herečka Andrea Kerestešová, režisér Šimon Caban a youtuberka Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol se představí v Show Jana Krause. Prima uvede nejbližší díl ve středu 11. října ve 21.35.

Jan Kraus. Ilustrační foto, screenshot z YouTube

Jan Kraus. Ilustrační foto, screenshot z YouTube

Nikola Čechová, známá pod značkou Shopaholic Nicol, patří mezi nejlépe vydělávající youtubery u nás, je jednou z hvězd nového filmu Nejsledovanější a sociálními sítěmi žije. Patří mezi nejvlivnější Češky na Instagramu. Nicol začínala po vysoké škole v marketingu a natáčení videí měla jako vedlejší činnost. Točila nejprve dívčí videa, posléze začala vytvářet videa o životním stylu.

V roce 2015 se stala blogerkou roku a loni získala hlavní cenu v kategorii videoblogerka roku. Blogování a točení videí Nikol miluje a nemá problém nechat fanoušky nahlédnout zčásti do svého soukromí. To do jisté míry odhalila i v časosběrném dokumentu Nejsledovanější, kde vystupuje s dalšími svými kolegy. Je také moderátorkou hudební stanice Óčko.

Svůj profesní záběr Nicol před pár dny rozšířila o další kategorii – potěšila své fanoušky svým prvním singlem Ztracená.

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol. Zdroj: Instagram

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol. Zdroj: Instagram

Andrea Kerestešová Růžičková – herečka debutovala ve filmu Rafťáci, je známá ze seriálů Vyprávěj, Cesty domů nebo z televizních reklam. Kromě rodinného života a herectví ji baví i fotografování, které se v poslední době pokusila propojit i s charitou – nedávno tak třeba uspořádala výstavu dokumentující její pobyt v Tanzanii, kde s manželem pomáhali organizaci Bez mámy, která spravuje centrum pro sirotky v Mahagu. Výtěžek z putovní výstavy poputuje právě na konto této organizace.

Šimon Caban – scénograf, režisér, choreograf a architekt. Působil v Národním divadle a Státní opeře, v pražských muzikálových divadlech Kalich, Hybernia, Broadway. V posledních letech se věnuje především režii, např. v Městském divadle Brno připravil unikátní vlastní projekt Muchova epopej, pro Buranteatr napsal a režíroval Pána s kaméliemi, v divadle Studio DVA napsal a režíroval Děvčátko – vánoční příběh podle H. Ch. Andersona a pro stejné divadlo režíroval legendární muzikál Šíleně smutná princezna.

Za svou architektonickou práci dostal v roce 2004 zvláštní cenu Grand Prix Architektury. Spolu s bratrem Michalem založili legendární Baletní jednotku Křeč, v roce 2010 připravili a režírovali Český národní den na EXPU v Šanghaji a od roku1997 jsou autory scénické režie ceremoniálu Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary.

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte uvede televize Prima ve středu 11. října od 21.35.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .