Ředitelem ČT chce být 12 lidí. Sázkovky favorizují Petra Dvořáka. Podívejte se na kurzy

Do výběrového řízení na funkci generálního ředitele České televize se přihlásilo 12 zájemců včetně současného generálního ředitele Petra Dvořáka. Konkurovat mu ve volbě hodlá například někdejší šéf televize Prima Martin Konrád nebo bývalý dlouholetý redaktor ČT Jiří František Potužník.

ceska-televize-ct-chodba-plachta-651

Na vývoj reagují i největší tuzemské legální sázkové kanceláře, které už vypsaly kurzy. Skupina složená z Tipsportu a Chance favorizuje Petra Dvořáka kurzem 1,4 k jedné. Na ostatní kandidáty si u těchto dvou kanceláří nelze vsadit. Je pouze vypsaný kurz na na to, že nebude zvolen Petr Dvořák v poměru 2,60 k jedné.

Konkurenční sázková kancelář Fortuna favorizuje Petra Dvořáka kurzem 1,3. Umožňuje i sázky na jeho konkurenty, z nichž nejvážnějšího favorita vidí v někdejším řediteli TV Prima Martinu Konrádovi. U jeho jména svítí kurz 6 ku jedné. Bývalý šéf zpravodajství ČT Karel Novák má kurz 7,5 k jedné a redaktor Jiří František Potužník 15 k jedné.

V seznamu figurují dvě ženy – Gabriela Froňková Dousková (orientační kurz 25:1), Alena Dlabačová (25:1), Kandidují i bývalí politici – Daniel Petruška (kurz 15:1), Radoslav Štedřoň (kurz 40:1). Kandidáti Milan Vacek a Tomáš Kopečný mají kurz 30, Stanislav Vaněk je s kurzem 40 a Petr Vinklář s kurzem 50 k jedné.

U dalších legálních sázkových kanceláří v ČR jsme prozatím sázku na generálního ředitele ČT nezaznamenali.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .