Prima: Show Jana Krause pouze za přítomnosti Odvárky

S ohledem na vládní opatření související se snahou zamezit šíření koronaviru, musela televize Prima přistoupit na natáčení Show Jana Krause před prázdným hledištěm s výjimkou všudepřítomného pana Odvárky.

_AKF06414_minZdroj: Prima FTV

Premiéra nového dílu Show Jana Krause bude odvysílána tuto středu 11. března ve večerních hodinách a bude určena jen divákům u televizních obrazovek. V dalším dílu „karanténní“ Show Jana Krause se představí zpěvák Matěj Ruppert, herečka Anna Kameníková a biolog Karel Raška. Zpěvák Matěj Ruppert hned v úvodu přiznává, že pohled do vylidněného hlediště je jeho noční můrou: „I když jednou už jsem to zažil,“ vzpomene si, „když jsem někde hrál jako DJ.“ Zato se skupinou Monkey Business, jejímž je frontmanem, se mu to samozřejmě nikdy nestalo.

_AKF07202_minZdroj: Prima FTV

Druhým hostem bude herečka Anna Kameníková, která se obezřetně přivítá se svými kolegy na pódiu a následně přidá vysvětlení odkazující ke koronaviru, že se ani tak nebojí o sebe jako spíš o starší lidi ve svém okolí.  Přední světový biolog a lékař Karel Raška bude dnešním posledním hostem. Česko-americký lékař a uznávaný virolog. „Co se koronaviru týče, jsme tady u nás nyní v počáteční fázi,“ říká k aktuální situaci odborník a velice oceňuje přijatá opatření. „Máme veliké štěstí, že všechny případy, které u nás byly dosud zaznamenány, měly lehký průběh. To ale může být statistická náhoda, protože kupříkladu v Itálii tomu tak není.“  Více se dozvíte v dalším dílu pořadu Show Jana Krause dnes večer na Primě!

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .