Prima Run ve Stromovce už 15.8.

Pokud jste milovníci běhu a televize Prima, tak vyrazte už tuto sobotu 15. srpna do pražské Stromovky, kde můžete zažít inSPORTline Prima Run. Tato sportovně společenská událost se letos odehraje už počtvrté a účastnit se může celá rodina.

PrimaRUN_1080x1080
Zdroj: Prima FTV

Pod záštitou televizního programu Prima LOVE se na trať vydají profíci i amatérští běžci, zamilované páry, maminky s kočárky, děti, nebo i pejsci. Pokud si netroufáte na běh pro dospělé, registrujte se s dětmi na Primáčkův dětský běh. Kromě skvělé rodinné zábavy si můžete užít také blízkost tváří televize Prima.

Primáčkův dětský běh má za cíl jediné: Pobavit celou rodinu a naučit děti milovat sport

„Po mnoha zrušených akcích jsme rádi, že máme konečně příležitost zorganizovat běh a užít si příjemný den v pražské Stromovce. Těšíme se na všechny, kteří si chtějí aktivně zaběhat nebo si jen tak užít fajn odpoledne s přáteli. Také letos mohou ti nejmenší běžci závodit v Primáčkově dětském běhu na trase dlouhé 300–800 m. O zábavu se postarají tváře oblíbeného seriálu Slunečná, které dorazí podpořit všechny závodníky se svým Slunečným autobusem a postarají se o doprovodný program,“ říká Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima. Primáčkův dětský běh je speciálním závodem na čas, který není rozdělen do věkových kategorií a rodiče si jej mohou užít se svými dětmi. Kromě toho je čeká bohatý doprovodný program, například skákací hrad, takže se mohou přebytku energie zbavit i při dalších aktivitách.

Pro dospělé závodníky bude připravena tradiční trať o délce 5 km. Partner akce, společnost inSPORTline, všem účastníkům ve Stromovce nabízí profesionální přípravu před samotným závodem v podobě rozehřátí a protažení se na běžeckých pásech či možnost vyzkoušet si cvičební náčiní při rozcvičce. „Jako prodejce sportovního vybavení se rádi zapojíme do přípravy a realizace sportovních akcí všeho druhu. I proto s eventem inSPORTline Prima Run spolupracujeme dlouhodobě. Je pro nás srdcovou záležitostí a své si během něj najdou děti i dospělí. Aktivní den je navíc přesně tím, co všichni v současné době potřebujeme. Tak si jej přijďte užít taky. Těšíme se na viděnou se všemi sportovci nejen na startovní dráze, ale také během dne plného zábavy,“ popisuje Ladislav Vichánek, marketér z inSPORTline.

Jak jsou na tom s kondicí hvězdy televize Prima?

Síly můžete  změřit s herečkami Evou Burešovou, Bárou Jánovou, Bárou Fišerovou a dalšími tvářemi televize Prima. Kdo si odnese nakonec pomyslný vavřínový věnec vítězů? A není to vlastně jedno? O zábavu jde především, tak dorazte. Celou trasu si můžete užít nejen díky osobnímu rekordu, ale také jako procházku s milými lidmi. Těšíme se na vás. Stačí se zaregistrovat na www.insportlineprimarun.cz, nebo přímo v místě závodu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .