Prima rozšiřuje nabídku v iPrima Videopůjčovně

Vrchní, prchni!, S tebou mě baví svět, Rozpuštěný a vypuštěný, Na samotě u lesa, Léto s kovbojem, ale i série o Básnících, Obecná škola, „Marečku, podejte mi pero“, Jára Cimrman ležící, spící, Kulový blesk či klasické české pohádky jako Šíleně smutná princezna nebo S čerty nejsou žerty nově nabízí skupina Prima ke zhlédnutí online. České snímky napříč žánry, které se těší stálé divácké oblíbenosti již několik desetiletí, si nově mohou uživatelé půjčit v iPrima Videopůjčovně za 49 Kč na 48 hodin.

iPrima-filmove hity z Ceskeho lva
Zdroj: TV Prima

„Pro Čechy je charakteristický jedinečný smysl pro humor, což se samozřejmě nemohlo nepromítnout do naší filmové tvorby. Jsme proto rádi, že můžeme v iPrima Videopůjčovně nabídnout ty nejlepší, léty prověřené české komedie a pohádky, jako jsou trilogie o rodině Homolkovic či Slunce, seno. Mimo to u nás mohou diváci sledovat i aktuální hity, jako jsou například Českým lvem ověnčené filmy Šarlatán, Havel či Krajina ve stínu,“ říká Roman Mrázek, programový ředitel skupiny Prima.

iPrima-30 komedii ve Videopujcovne
Zdroj: TV Prima

Web iPrima.cz nabízí zdarma svým uživatelům rozsáhlý videoarchiv napříč všemi žánry. Přes 1 000 dostupných pořadů a filmů a přes 11 500 epizod oblíbených seriálů – to je více než 7 500 hodin obsahu. Průměrné měsíční video views přesahují 46 000 000. Mezi nejoblíbenější tituly aktuálně patří Slunečná, telenovely Recept na lásku a Zasněná láska, seriál Sestřičky nebo Prostřeno! a Policie v akci. Mezi nejsledovanější dokumenty aktuálně patří Vetřelci dávnověku, Mimo kontrolu a Norské domy snů. Z filmů se na prvních příčkách oblíbenosti drží české snímky, především ty nominované na České lvy.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .