Prima obsadila hlavní hvězdu Policie Modrava do nového kriminálního seriálu

V těchto dnech se začíná natáčet nový detektivní seriál s pracovním názvem VIP vraždy. Hlavní roli zvídavé spisovatelky krimi románů ztvární Soňa Norisová. Ta nyní boduje u diváků zejména díky seriálu Policie Modrava.

Foto: TV Prima

Foto: TV Prima

Nový krimi seriál by měl mít odlišný přístup

Seriál VIP vraždy řeší zločiny z prostředí vlivných a bohatých prominentů, kteří si myslí, že je na ně spravedlnost krátká. „V seriálu jdeme jinou cestou než současné české krimi seriály. Naše příběhy staví na napětí, jsou ryze detektivní a stylem vyprávění se snaží odkazovat ke klasice žánru, jako například k nepřekonatelným detektivkám Agathy Christie,“ popisuje jedna z autorek a kreativní producentka seriálu Kateřina Bártů.

Nabídku zahrát si v detektivním seriálu VIP vraždy jsem přijala i proto, že tato postava je výrazně jiná oproti rolím, které jsem dosud hrála. Není to kriminalistka, i když se pohybuje kolem policejního vyšetřování, ale oblíbená spisovatelka krimi románů, která hledá inspiraci pro své další knihy. Je to chytrá žena, žádná namyšlená celebritka, má nadhled a smysl pro sarkastický humor. Seriál s nadsázkou propojuje svět zločinu a svět celebrit, nechybí v něm napětí a humor. A to mě na něm baví,“ říká představitelka hlavní role Soňa Norisová.

Soňa Norisová v připravovaném seriálu VIP vraždy – fotografie

sona-norisova-vip-vrazdy-3 sona-norisova-vip-vrazdy-1 sona-norisova-vip-vrazdy-2

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .