Prima nasazuje nové díly show Ano, šéfe. Startuje sedmá série

Reality show Ano, šéfe pokračuje na Primě premiérovou sedmou řadou. Zdeněk Pohlreich v nové sérii navštíví například Brno, Chomutov, Vodňany, nevynechá ani Prahu. Pohlreich přitom chtěl původně skončit už po čtvrté sérii. Nakonec se rozhodl pokračovat a nyní je stálou tváří Primy, kde v průběhu času vystupoval i v dalších kulinářských pořadech.

Zdeněk Pohlreich v Chomutově. Foto: FTV Prima

Zdeněk Pohlreich v Chomutově. Foto: FTV Prima

Formát Ano, šéfe je jedním ze skutečně povedených programů, které jsou vyrobeny na základě zahraniční předlohy. Před Zdeňkem Pohlreichem opět leží nelehký úkol – musí zjistit, proč se celá řada restaurací potácí v problémech, proč do nich lidé neradi chodí, proč jim jídlo nechutná. Každá epizoda ale skrývá také lidský příběh, někdy i velmi silný.

Diváci samozřejmě nepřijdou ani o jadrný humor a hlášky, kterými se Zdeněk Pohlreich nevratně zapsal divákům do povědomí.

Jeho první zastávkou v této, již sedmé sérii, je grill bar America v Chomutově provozovaný dvěma bratry – Jaroslavem a Marcelem Humlovými. Že je s restaurací něco v nepořádku, je jasné na první pohled. Zvláštní je také fakt, že to nebyli majitelé, kdo by se do pořadu přihlásil – ti se spíš na začátku tváří, že celou situací dost trpí, ne-li jí pohrdají.

O tom, kdo je přihlásil, nemají tušení, podezřívají ale zlomyslnou konkurenci. Záhada je vyřešena až na samém konci pořadu. Stejně tak je podivná i atmosféra přímo kolem obou bratrů, o kterých lidé z Chomutova nechtějí nahlas moc mluvit, a to ani městští policisté.

Fotografie z natáčení nového dílu pořadu Ano, šéfe

Fotografie z natáčení nového dílu pořadu Ano, šéfe

A jak na tuto svou spanilou jízdu vzpomíná hlavní aktér Ano, šéfe! Zdeněk Pohlreich? „Natáčení Šéfa v Chomutově mě zase poučilo o tom, jací lidé mohou pracovat a podnikat v gastronomii. Mně je úplně jedno, jak a čím se kdo živí, nemám sebemenší právo soudit, jestli je někdo vymahač dluhů nebo lichvář. Pro mě to jsou v daném okamžiku kolegové z branže, zajímají mě jejich podnik jako takový a jejich problémy spojené s tím podnikem. Oficiální morálka je mi v tu chvíli úplně fuk. To byl případ i v Chomutově. Myslím, že nejsem ani blbej, ani slepej, ale upřímně řečeno mám rád lidi, kteří mají chuť uspět a přežít. Moralisté, kteří sedí s rukama v klíně nebo nanejvýš u klávesnice, jsou mi cizí,“ přibližuje natáčení šéfkuchař.

První díl nové série Ano, šéfe! uvádí Prima 16. 1. ve 21.30.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .