Prima se s novými díly Akta X opozdila, ale nejnovější South Park vysílá jako první

Televizní skupina Prima nabídla v minulém týdnu na svých kanálech několik lahůdek zejména pro příznivce kultovních seriálů. Nové díly Akta X sice už diváci shlédli na slovenské JOJ Plus, ale premiéry South Parku jsou na našem trhu „exkluzivním zbožím“.

Ilustrační foto - Shutterstock.com

Ilustrační foto – Shutterstock.com

Novou řadu seriálu Akta X odvysílala Prima COOL v průběhu jednoho víkendu

Kanál Prima COOL o víkendu přinesl svým divákům všech šest epizod nové minisérie kultovního seriálu Akta X. Nasazení seriálu bylo sice opožděné ve srovnání s většinou evropských trhů, skalní příznivci si ale určitě žádný z dílů nenechali ujít.

Seriál měl původně premiéru na konci ledna v USA a v té době byl k vidění i na slovenské televizi JOJ Plus a rovněž na jiných kanálech napříč světem. Z tohoto pohledu bylo poměrně překvapivé, že Prima COOL uvedla seriál až nyní – v polovině dubna. Na druhou stranu to byla pro většinu diváků příležitost shlédnout nové díly ještě jednou a s českým dabingem.

x-files-akta-x-2016

Městečko South Park přináší na trh Viacom díky své české stanici Prima Comedy Central

U seriálu Městečko South Park je situace jiná. Zde se může skupina Prima pochlubit prvenstvím na českém trhu. Pomohlo ji k tomu partnerství s mezinárodní skupinou Viacom International Media Networks – VIMN, jež na českém trhu provozuje kanál Prima Comedy Central. Ten je díky reklamní spolupráci součástí portfolia skupiny Prima na českém trhu a může těžit z bohaté knihovny americké značky Comedy Central.

Právě díky tomuto partnerství uvádí Prima Comedy Central exkluzivně novou 19. sérii tohoto kultovního díla. Tato série se od předchozích poměrně liší svým konceptem. Místo konceptu, kde měl každý díl svůj vlastní děj, teď tvůrci přichází s jedním velkým příběhem, který se bude odehrávat napříč více epizodami.

Prima Comedy Central uvedla první díl nové řady v premiéře v úterý 5. dubna. Už zítra – tedy v úterý 12. dubna – odvysílá reprízu prvního dílu a hned i premiéru toho dalšího. Pokud jste příznivci fiktivního coloradského městečka, můžete sledovat nové díly každé úterý mezi 22. a 23. hodinou.

Městečko South Park – fotogalerie

Novou postavou Městečka South Park je v 19. sérii "korektní ředitel" - vlevo. Zdroj: Prima Comedy Central / VIMN

Novou postavou Městečka South Park je v 19. sérii „korektní ředitel“ – vlevo. Zdroj: Prima Comedy Central / VIMN

Hlavní postavy kultovního seriálu Městečko South Park. Zdroj: Prima Comedy Central / VIMN

Hlavní postavy kultovního seriálu Městečko South Park. Zdroj: Prima Comedy Central / VIMN

Hlavní postavy kultovního seriálu Městečko South Park. Zdroj: Prima Comedy Central / VIMN

Hlavní postavy kultovního seriálu Městečko South Park. Zdroj: Prima Comedy Central / VIMN

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .