Prima i nadále těží z popularity pořadu Ano, šéfe! Připravila díl návratů

Šéf se vrací na místo činu. Zdeněk Pohlreich v příštím díle reality show Ano, šéfe! navštíví hned tři místa, která na podzim vzbudila u diváků obrovský zájem a vzedmula řadu emocí.

Foto: FTV Prima

Foto: FTV Prima

Návrat do Mohelnice, pohled na novou provozovnu v Cerhovicích

Šéf se vrátil do míst, na která se nedá zapomenout a která se i jemu vryla do paměti. Chce se znovu sejít s hvězdným týmem z trmického učiliště. Právě díky tomuto dílu a kauze „řetízek v jiném hrníčku“ se doposud neznámý učeň Pavel Bureš stal hvězdou internetu.

Berounská Bastila už není v Berouně, kuchař Michal Krulich si otevřel Bastilu novou, jinde a s jinou partnerkou. Tentokrát vaří v malé vsi Cerhovice. A jak se daří týmu z American Grill baru v Mohelnici?

Šéf může v televizi vydržet i několik dalších let

Mám pocit, že už mě může máloco překvapit. Jen mě pořád udivuje, jak strašně vážně lidi náš pořad berou. Bohužel to, co vypadalo, že dopadne blbě, blbě taky dopadlo, a to, co se zlepšilo, zatím drží,“ říká Zdeněk Pohlreich.

Prima tak i nadále těží z popularity úspěšného formátu, který stojí a padá právě na Zdeňku Pohlreichovi. Připomeňme, že nekompromisní a publikum rozdělující šéf chtěl už před několika lety s touto reality show skončit. Původní čtvrtá série měla být poslední. Nakonec se však domluvil s Primou na dalších dílech a zdá se, že se do „televizního důchodu“ prozatím nechystá.

Fotogalerie k novému dílu pořadu Ano, šéfe!

Foto: FTV Prima

Foto: FTV Prima

Foto: FTV Prima

Foto: FTV Prima

Foto: FTV Prima

Foto: FTV Prima

Fotografie nám poskytla Jana Mrákotová, vedoucí lifestylového PR skupiny FTV Prima.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .