Prima COOL slaví na Apríla narozeniny

Dnes 1. dubna slaví televize Prima COOL 11 let od spuštění tématického kanálu. Diváci se mohou těšit na dárek v podobě seriálu Star Trek: Discovery. Moto a přání tohoto seriiálu:.„Žij dlouho a blaze!“ je nyní aktuálnější více než jindy.

Přesně v 18.00 oslaví kanál Prima COOL své 11. narozeniny, a jen pár hodin poté, přinese svým divákům seriál: Star Trek: Discovery.  Kromě ikonického seriálového daru si Prima COOL připravila pro diváky také sitcom Život je hra (od 13. 4. každé pondělí ve 20.15), který je improvizačním koncertem Michala Suchánka a Petra Marka. Ti sportovním slangem komentují naprosto nesportovní milostné strasti mladého páru, ztvárněného Jenovéfou Bokovou a Václavem Marholdem. Diváci Prima COOL se také mohou těšit na nadčasový seriál Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (od 27. 4. každé pondělí ve 20.45).
cool grafika - Stay home, stay cool wideZdroj: Prima COOL

I letos Prima COOL připravila novou grafiku na počest svých 11. narozenin, kterou ale spojila s aktuální situací – rozestoupenými závorkami apeluje na své diváky, aby raději zůstali u televize: Čím větší teď od sebe budeme dodržovat odstup, tím více pak budeme spolu.“

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .