Prima Comedy Central přinese nový South Park a připravuje další vlastní pořad

Televize Prima Comedy Central představila programové složení nových i stávajících seriálů pro letošní podzim. Fanoušky kultovního seriálu South Park potěší dabované premiéry nejnovějších dílu. Po skončení Comedy Clubu přijde i nový vlastní pořad.

Hlavní postavy kultovního seriálu Městečko South Park. Zdroj: Prima Comedy Central / VIMN

Hlavní postavy kultovního seriálu Městečko South Park. Zdroj: Prima Comedy Central / VIMN

South Park oslavuje 20 let. Comedy Central odvysílá nové díly co nejrychleji po premiéře v USA

Září přinese především 20. výročí seriálu South Park a jeho šíleného, nekorektního a mnohdy hodně drsného humoru. Během prvních tří zářijových víkendů se mohou diváci těšit na noční maratony posledních tří seriálových řad. Od 20. září pak Prima Comedy Central přinese premiérovou 20. sérii, která svůj satirický humor zaměří na americké prezidentské volby a především na Donalda Trumpa.

South Park je tady s námi už skoro 20 let, ale přitom nezestárl ani o den. Seriál si stále drží vysokou úroveň aktuálních a často lehce přidrzlých vtípků a témat. Nová 20. série v tomto ohledu nebude jiná. Rozhodli jsme se našim divákům přinést nadabovanou verzi každého nového dílu co nejrychleji po americké premiéře, aby se všechny nové vtípky dostaly k českým fanouškům s co nejmenší prodlevou,“ říká Zoltán Kabai, programový ředitel společnosti Viacom International Media Networks CEE & Izrael.

Premiéra sitcomu Jak nežít svůj život a nové série dalších seriálů

Začátek nového školního roku doprovodí od 2. září také premiéra situační komedie Jak nežít svůj život. Populární britský sitcom dovolí divákům nahlédnout do každodenního života mladého Dona, který dokáže zpackat i tu největší maličkost. Proto se snaží spolupracovat se svou bohatou představivostí, která mu v každé situaci radí, co by rozhodně neměl říct nebo udělat. I přes tuto pomoc je ale Donův život jeden velký zábavný chaos, který si získal fanoušky po celém světě.

Prima Comedy Central přinese na podzim také další premiérové řady oblíbených seriálů. Těšit se můžeme na druhou a třetí sérii šílených dobrodružství strážců z národního parku Brickleberry. Svůj prostor dostanou i trefné seriály z rodinného života, konktrétně 6. série Průměrňákových a 5. série Takové moderní rodinky. Na své si přijdou i rodiny s dětmi, které mohou na podzim sledovat 3. řadu animovaného seriálu Kung-Fu Panda.

V září bude mít na Prima Comedy Central premiéru britský sitcom Jak nežít svůj život. Foto: Viacom International Media Networks

V září bude mít na Prima Comedy Central premiéru britský sitcom Jak nežít svůj život. Foto: Viacom International Media Networks

Comedy Club po dvaceti dílech skončí. Chystá se nový lokální pořad

Pro dlouhé podzimní a zimní večery chystá Prima Comedy Central zcela nový pořad z lokální produkce. „Po velkém úspěchu naší stand-up show Comedy Club chceme divákům přinést ještě více vtipů a zábavy. Na základě pozitivních reakcí od diváků nyní intenzivně připravujeme nový zábavný pořad z lokální produkce, o kterém se již brzy dozvíte více,“ dodává Zoltán Kabai.

Kanál Prima Comedy Central je lokalizovanou verzí celosvětové značky určený pro český trh. Program na našem trhu patří do portfolia televizní skupiny Prima. Obsah dodává společnost Viacom International Media Networks. Prima této značce propůjčila svůj název a díky vzájemné spolupráci mohou čeští diváci tento program sledovat bezplatně i s využitím běžné antény.

Na Prima Comedy Central pokračuje i seriál Průměrňákovi. Foto: VIMN

Na Prima Comedy Central pokračuje i seriál Průměrňákovi. Foto: VIMN

Na podzim se objeví další řada seriálu Taková moderní rodinka. Foto: VIMN

Na podzim se objeví další řada seriálu Taková moderní rodinka. Foto: VIMN

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .