Premiéra Show Jana Krause – 13. 1. 2021

Herečtí sourozenci Adéla a Dalibor Gondíkovi, farářka Martina Viktorie Kopecká a herec Prokop Zach se představí v premiérovém dílu Show Jana Krause už příští středu 13. ledna ve 21:35 na Primě.

SJK Jan Kraus 2
Zdroj: TV Prima – Jan Kraus

Adéla a Dalibor Gondíkovi – herci, moderátoři a baviči. Jsou úspěšní, jsou veselí, jsou sourozenci a je o nich známo, že se mají rádi. Dělí je od sebe tři roky a v českém showbyznysu asi nenajdete jinou sourozeneckou dvojici, která by si byla blíž – jak osobně, tak profesně. V rozhlase spolu moderují již více než dvacet let, potkávají se i na divadelním jevišti a mezi společnými přáteli jsou známí tím, že je na večírcích dovedou skvěle pobavit. Co dělají, když nemůžou hrát divadlo, a jaké mají plány do roku 2021, se diváci od sourozenců Gondíkových dozví v první letošní Show Jana Krause.

Martina Viktorie Kopecká – farářka Církve československé husitské.  Vystudovala teologii a psychologii a své nejen začátky o náboženství sdílí na webu Deník farářky. Martina Viktorie Kopecká zastupuje Církev československou husitskou v několika mezinárodních organizacích, což byste, kdybyste ji potkali na ulici, vzhledem k její vizáži modelky jen těžko hádali.

Prokop Zach – mladý herec a syn známého herce Romana Zacha. Kolik talentu Prokop zdědil a nakolik se ubírá vlastní hereckou cestou, mohou diváci posoudit například ve filmu 3Bobule, v seriálu Já, Mattoni nebo v televizní sérii Božena.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .