Praha bude žít dnem i nocí. Na Voyo a Nova Fun startuje nová reality show

V pondělí 4. července na Voyo a 11. července na Nova Fun odstartuje nový unikátní projekt Praha – den & noc. Hraná reality show o životě party mladých lidí spolubydlících v pražském bytě bude na Voyo a vždy o týden později na Nova Fun uváděna každý všední den.

Praha den noc_
Zdroj: TV Nova

„Tohle český divák rozhodně ještě neviděl. A v tom trysku mu nezbyde ani čas přemýšlet, jestli se jedná o realitu nebo seriál. Prostě vlítne rovnýma nohama do příběhu, který strhnul zatím každého, kdo ho měl možnost zhlédnout,“ přibližuje premisu formátu kreativní producent Vítek Pokorný (např. Svatba na první pohled, Mise nový domov, Co na to Češi, Superstar a další).

Diváci se mohou těšit na zbrusu nový formát hrané reality show, jehož jedinečnost spočívá mimo jiné v obsazení – všechny postavy totiž ztvárňují neherci. Vše, co v seriálu diváci uvidí, se odehrává v reálném prostředí Prahy dle zjednodušeného, schematického scénáře, který nastiňuje jen základní dějové linky. Konkrétní dialogy a interakce jsou již výhradně na samotných aktérech. Dění na place a vývoj natáčení tak připomíná přímý přenos. Tím pádem není nouze o nečekané situace a velmi netradiční reakce všech aktérů. Tato hraná reality show se navíc natáčí a následně připravuje do vysílání jen se zcela minimálními zásahy ze strany režiséra a postprodukce.

Samotný příběh reality show Praha – den & noc zavede diváky do kolektivu mladých lidí, kteří spolu bydlí v pronajatém vícepokojovém bytě v centru Prahy. Majitel tohoto bytu Pepa alias Joe pokoje pronajímá mladým lidem, kteří si přišli do Prahy splnit své sny. Má za sebou divoký život. Je to bývalý vekslák, z něhož se později stal DJ, momentálně provozující autoservis. Navzdory své minulosti je ale spolehlivý, čestný, férový, potrpí si na dodržování pravidel a jen tak něco ho nerozhází.

Další obyvatele pražského bytu tvoří několik mladých lidí, kteří spolu řeší každodenní radosti i strasti jako většina běžných smrtelníků. Jsou to lidé různých charakterů, povah a temperamentu, mezi kterými se postupně rodí nejrůznější vztahy, jako přátelství, nebo dokonce láska, ale také intriky či nenávist. Éterická a vždy pozitivní Sofi se snaží prosadit jako zpěvačka a influencerka. Momentálně si ale vydělává na živobytí tím, že roznáší letáky a její pražský život tajně dotuje její tatínek. Další spolubydlící je Leyla – atraktivní, temperamentní, typicky městská princezna, která má ráda módu a zdravé jídlo. U mužů většinou dosáhne všeho, co si zamane. Další osobou, která patří mezi obyvatele Joeova bytu, je sebevědomá Aňa. Měla těžké mládí, život se s ní moc nemazlil. To ji zocelilo, takže se nyní s ničím moc nepáře a téměř nic ji nerozhází stejně jako Joea. K pánskému osazenstvu bytu patří atraktivní hasič Marek – sportovní typ, lamač dívčích srdcí, jehož baví focení. „Partyboy“ Olda, kterého sice rozhodně nebaví chodit do práce, ale všechny baví svými neuvěřitelnými historkami a také nezměrným talentem, jak se snadno dostat do maléru. Nejnovější obyvatelkou bytu se chce stát sympatická, přitažlivá, občas lehce naivní rodačka z Ostravy Míša, která přichází do Prahy s touhou stát se herečkou. Tahle Markova ex tak hned v prvním díle odstartuje nevídanou smršť událostí a emocí. O možnosti bydlet v Joeově bytě totiž musí rozhodnout hlasování všech obyvatel. To ale Leyla nehodlá dopustit, je totiž do Marka tajně zamilovaná a nově příchozí Míša jí rozhodně nehraje do karet. Drama může začít…

Děj hrané reality show Praha – den & noc se většinu času odehrává v atraktivním bytě hlavních hrdinů v centru Prahy. Natáčení ovšem probíhá i na dalších pražských lokalitách, a to za každodenního běžného provozu, jako například v autoservisu, bistru, klubu nebo v parku. Při troše štěstí tak mají náhodní chodci nebo návštěvníci podniků šanci vidět natáčení seriálu na vlastní oči.

Praha – den & noc bude diváky Nova Fun provázet každý večer od pondělí až do pátku. S týdenním předstihem bude pořad ke zhlédnutí na Voyo.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .