Pořad Nikdo není dokonalý končí. Komu dá Jiří Krampol přes hubu tentokrát?

nikdo-neni-dokonaly-167Zábavná show Jiřího Krampola na Primě definitivně končí. Pořad Nikdo není dokonalý vykazuje podprůměrné výsledky sledovanosti a vedení Prima family jej definitivně stahuje z vysílání. Když se to stalo před několika lety poprvé, Jiří Krampol měl chuť dát tehdejšímu řediteli Primy „přes hubu“. Dnes má však mnoho jiných možností, může si svůj pořad vzít na některou z jiných stanic.

Když Prima poprvé zrušila Krampolův pořad Nikdo není dokonalý, bylo to ještě v době ředitelování Martina Dvořáka, tedy pořádných pár let zpátky. Sám Krampol zareagoval na tento moment až s odstupem času. A tehdy vůbec nešetřil bývalého generálního ředitele Martina Dvořáka. „Ten idiot, co dělal na Primě sedm let ředitele… Dodnes lituju, že jsem mu nedal přes hubu. Seděl, nohy na stole, nepozdravil a řekl: Co máte? To byl jeho způsob konverzace. Takoví blbci nalezli do všech televizí a jen přebírají pořady ze zahraničí,“ řekl Krampol v rozhovoru s režisérem Filipem Renčem pro Magazín MF Dnes (rozhovor najdete v prvním dubnovém vydání z roku 2010).

Krampol se tehdy neobvykle tvrdě obul i do dvou zahraničních ředitelů největších českých televizí se slovy „Litevec nebo Rumun budou rozhodovat, co se líbí českým lidem“. Byla to narážka na tehdejšího „superředitele“ televize Nova, kterým byl (a fakticky stále je) Rumun Adrian Sarbu, a bývalého generálního ředitele FTV Prima Alexandrasa Cesnaviciusa, který pochází z Litvy a do vedení české komerční dvojky ho dosadil zahraniční vlastník FTV Prima.

Dnes už může být Jiří Krampol spokojenější. O programu největších českých televizí rozhodují Češi (i když programová ředitelka Novy Alexandra Ruzek je Čechoameričanka) a na nejvyšších postech v obou televizích jsou rovněž čeští manažeři. Krampol dostal po letech na Primě druhou šanci. Jenomže, výsledky sledovanosti ukazují, že potenciál zábavného pořadu Nikdo není dokonalý je už dávno vyčerpán. A tak musí nekompromisně pryč z obrazovky. V posledních týdnech tento pořad přilákal necelých 300 tisíc diváků a stahuje celodenní i večerní průměr sledovanosti hlavního kanálu FTV Prima.

Místo Krampola dostane v úterý večer na obrazovce prostor Bolek Polívka a jeho show Polívka na víně. Úterní večer od 20:15 bude i nadále patřit Zdeňku Pohlreichovi a formátu Ano, šéfe.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .