Podzim na Nově přinese například Příběhy českých zločinů

Televizní skupina Nova představila ve středu 7. srpna podzimní programové schéma, staví na osvědčených pořadech, seriálech a zábavě. Uvede rovněž jednu novinky, Janek Kroupa odkryje Příběhy českých zločinů.

Tisková konference skupiny Nova, autor fotografie: Martin Petera

Tisková konference skupiny Nova, autor fotografie: Martin Petera

Mimo hlavní stálice (Ulice, Ordinace, Specialisté) se diváci mohou těšit na dalších osm příběhů ze Šumavy Policie Modrava, které na konci října vystřídá Dáma a Král. Středeční reality-show slot se sestává z Výměny manželek, Malých lásek, později pak Mise nový domov. Výhledově se diváci dočkají další série O 10 let mladší, na jaře 2020 to bude MasterChef a Utajený šéf.

Sobotní večer bude na podzim 2019 patřit velkolepé show pro celou rodinu Tvoje tvář má známý hlas, která se v nové sérii vrací s hvězdným obsazením – Zuzana Norisová, Roman Zach, Debbi Kalová, Robert Urban, Kateřina Brožová, Ján Jackuliak, Kateřina Marie Fialová a Marek Lambora. V sobotu přes den pokračují oblíbené publicistické pořady Koření a Volejte Novu.

Programové schéma TV Nova

Programové schéma TV Nova

Skupina Nova zůstává i nadále jednoznačným lídrem na trhu! V cílové skupině 15–54 jsme za první pololetí 2019 dosáhli 37 % podílu na sledovanosti a denně oslovíme téměř 4,8 milionu diváků starších čtyř let. Síla našeho úspěchu spočívá v dlouhodobé a stálé programové strategii. Naším cílem je přinášet důvěryhodné zpravodajství i tu nejlepší zábavu pro celou rodinu,“ říká Alex Ruzek, ředitelka sekce programu skupiny Nova.

Podvečer servíruje premiéry již 19. srpna (Co na to Češi a Ulice), premiéry původních seriálů začínají už v posledním srpnovém týdnu (premiéra nové řady seriálu Specialisté od 26. srpna, další seriály a pořady startují v tomtéž týdnu). O týden později pak uvidíme první díl Tvoje tvář má známý hlas.

Na tiskové konferenci skupiny Nova nechybělo klasické pošťuchování v tom, která skupina je sledovanější. Alex Ruzek zdůraznila, že hlavní program Nova má v cílové skupině 15–54 stejnou sledovanost jako konkurenční skupina Prima. Náskok z minulých let dokázala Prima alespoň částečně kompenzovat.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .